Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:129, Did:0, useCase: 3

Noriss pirms māju posma dabū pa seju no Rikjardo (+video)

Juris Grīns
Juris Grīns

Gatavojoties Lielbritānijas F1 posmam, kas notiks šajā nedēļas nogalē, Silverstounas trasē šovu sarīkoja "McLaren" komandas piloti, sacenšoties savā starpā lekšanā uz bumbas. Daniels Rikjardo nolēma mazliet rupjo pajokot un ar savu bumbu iedeva pa seju Lando Norisam, kuram tas bija diezgan liels pārsteigums.

Lai gan šovs tika rīkots līdzjutēju uzjautrināšanai, der atcerēties, ka aiz abu pilotu smaidiem slēpjas nopietna konkurence. Pievienojoties komandai pagājušajā gadā, pieredzējušais Rikjardo mērķēja kļūt par komandas līderi, taču viņam tas nav izdevies. Jaunais un talantīgais Noriss nav ļāvis austrālietim atslābt, bet šogad jau vairumā sacīkšu sakauj savu pārinieku.

"McLaren" komandas boss Zaks Brauns arī nesen atzina, ka Rikjardo sniegums neattaisno uz viņu liktās cerības. Vēlāk kādā citā intervijā viņš paskaidroja, ka šādi izteikumi nav jāuztver kā sliktas attiecības ar pilotu, jo arī pats Rikjardo labi apzinoties, ka viņa rezultātiem būtu jābūt labākiem. Pēdējos divos posmos turklāt viņš finišējis augstāk par Norisu, un varbūt tas ir zīmīgs pagrieziena punkts. Šonedēļ Noriss startēs savu skatītāju priekšā.