Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:0, Did:0, useCase: 0

Vimbldona 2021

Pirmdiena, 21. jūnijs — svētdiena, 11. jūlijs

Sacensību jaunumi
vīriešu kvalifikācijas 1. kārta6:3, 5:7, 6:4Ernests Gulbis — Dmitry Popko 
vīriešu kvalifikācijas 2. kārta6:1, 6:2Ernests Gulbis — Andrej Martin 
vīriešu kvalifikācijas 3. kārta4:6, 2:6, 1:6Ernests Gulbis — Brandon Nakashima 
sieviešu vienspēļu 1. kārta6:4, 6:1Anastasija Sevastova — Zarina Diyas 
 6:1, 6:2Aļona Ostapenko — Leylah Fernandez 
sieviešu vienspēļu 2 kārta1:6, 6:4, 6:3Anastasija Sevastova — Marta Kostyuk 
 6:1, 3:6, 8:6Aļona Ostapenko — Daria Kasatkina 
sieviešu dubultspēļu 1. kārta6:3, 6:4Ostapenko/Kostyuk — Bencic/Kenin 
sieviešu vienspēļu 3 kārta6:4, 4:6, 2:6Aļona Ostapenko — Ajla Tomljanovic 
 6:7(1), 6:3, 5:7Anastasija Sevastova — Barbora Krejčíková 
sieviešu dubultspēļu 2. kārtaZaudējums bez cīņasOstapenko/Kostyuk — Fichman/Olmos 
sieviešu vienspēļu 4. kārta7:5, 1:6, 1:6Iga Świątek — Ons Jabeur 
 3:6, 6:4, 3:6Elena Rybakina — Aryna Sabalenka 
vīriešu vienspēļu 4. kārta6:4, 6:3, 6:1Matteo Berrettini — Ilya Ivashka 
 3:6, 6:4, 6:3, 5:7, 10:8Karen Khachanov — Sebsatian Korda 
sieviešu vienspēļu 4. kārta7:5, 6:3Ashleigh Barty — Barbora Krejčíková 
 6:2, 6:3Karolína Plíšková — Liudmila Samsonova 
 6:7(3), 3:6Madison Keys — Viktorija Golubic 
vīriešu vienspēļu 4. kārta6:3, 4:6, 4:6, 6:0, 6:3Márton Fucsovics — Andrey Rublev 
 6:1, 6:3, 7:5Denis Shapovalov — Roberto Bautista Agut 
 6:2, 6:4, 6:2Novak Djokovic — Cristian Garin 
sieviešu vienspēļu 4. kārta6:7(6), 4:6Paula Badosa — Karolína Muchová 
vīriešu vienspēļu 4. kārta6:4, 7:6(6), 3:6, 3:6, 6:4Félix Auger-Aliassime — Alexander Zverev 
 2:6, 7:6(2), 3:6, 6:3, 3:6Hubert Hurkacz — Daniil Medvedev 
sieviešu vienspēļu 4. kārta4:6, 4:6Coco Gauff — Angelique Kerber 
vīriešu vienspēļu 4. kārta7:5, 6:4, 6:2Roger Federer — Lorenzo Sonego 
sieviešu vienspēļu 4. kārta4:6, 0:3 RETEmma Raducanu — Ajla Tomljanovic 
sieviešu vienspēļu 1/4 fināls6:2, 6:2Karolína Plíšková — Viktorija Golubic 
 4:6, 3:6Ons Jabeur — Aryna Sabalenka 
 2:6, 3:6Karolína Muchová — Angelique Kerber 
 6:1, 6:3Ashleigh Barty — Ajla Tomljanovic 
vīriešu vienspēļu 1/4 fināls4:6, 6:3, 7:5, 1:6, 4:6Karen Khachanov — Denis Shapovalov 
 6:3, 6:4, 6:4Novak Djokovic — Márton Fucsovics 
 6:3, 5:7, 7:5, 6:3Matteo Berrettini — Félix Auger-Aliassime 
 3:6, 6:7(4), 0:6Roger Federer — Hubert Hurkacz 
sieviešu vienspēļu pusfināls6:3, 7:6(3)Ashleigh Barty — Angelique Kerber 
 5:7, 6:4, 6:4Karolína Plíšková — Aryna Sabalenka 
vīriešu vienspēļu pusfināls6:3, 6:0, 6:7(3), 6:4Matteo Berrettini — Hubert Hurkacz 
 7:6(3), 7:5, 7:5Novak Djokovic — Denis Shapovalov 
sieviešu vienspēļu fināls6:3, 6:7(4), 6:3Ashleigh Barty — Karolína Plíšková 
sieviešu dubultspēļu fināls6:3, 5:7, 7:9Kudermetova/Vesnina — Hsieh/Mertens 
vīriešu dubultspēļu fināls6:4, 7:6(5), 2:6, 7:5Mektić/Pavić — Granollers/Zeballos 
zēnu fināls5:7, 3:6Victor Lilov — Samir Banerjee 
vīriešu vienspēļu fināls6:7(4), 6:4, 6:4, 6:3Novak Djokovic — Matteo Berrettini 
meiteņu fināls6:2, 4:6, 1:6Nastasja Mariana Schunk — Ane Mintegi del Olmo 
jaukto dubultspēļu fināls6:2, 7:6(1)Skupski/Krawczyk — Salisbury/Dart 
restorāni Rīgā - saņem atlaides