Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:120, Did:0, useCase: 3

Klops iestājas par Anglijas izlasē neiekļauto Aleksanderu-Ārnoldu: "Man viņš būtu jebkurā komandā"

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Klops iestājas par Anglijas izlasē neiekļauto Aleksanderu-Ārnoldu: "Man viņš būtu jebkurā komandā"
Trents Aleksanders-Ārnolds. Foto: Action Images via Reuters/Scanpix

Anglijas Premjerlīgas vicečempiones "Liverpool" galvenais treneris Jirgens Klops izteicies, ka labās malas aizsargu Trentu Aleksanderu-Ārnoldu iekļautu jebkurā komandā. Viņa komentāri nākuši pēc tam, kad Anglijas galvenais treneris Garets Sautgeits Liverpūles futbolistu atstāja ārpus pieteikuma.

Anglijas izlase nule aizvadīja spēles pret Itāliju (0:1) un Vāciju (3:3), paliekot UEFA Nāciju līgas apakšgrupas pēdējā vietā un izlidojot uz B līgu. Trents Aleksanders-Ārnolds palika rezervē pret itāļiem, bet pret Vāciju nemaz nebija pieteikumā, un Gareta Sautgeita lēmums par 23 gadus veco aizsargu tika plaši apspriests.

"Protams, ka mans lēmums būtu pavisam citāds, taču es Anglijas izlasē lēmumus nepieņemu. Manuprāt, izvēle būtu pavisam vienkārša. Lai kuru komandu es trenētu, uzreiz censtos parakstīt līgumu ar Trentu, jo viņš ir lielisks," pauda Jirgens Klops. Viņš piekrita, ka Aleksandra-Ārnolda spēle aizsardzībā varētu būt labāka, taču viņa prasmes uzbrukumā visu atsver.

Tikmēr Sautgeits uzsvēris, ka par daudzpusīgākiem spēlētājiem uzskata Rīsu Džeimsu un Kīrenu Tripjēru, kamēr Aleksanders-Ārnolds 2022. gadā Anglijas izlases kreklu uzvilcis tikai vienā mačā. Debiju labās malas aizsargs piedzīvoja 2018. gadā, bet izlasē piedalījies vien 17 spēlēs, kaut ar "Liverpool" izcīnījis visus titulus un regulāri bijis starp labākajiem piespēlētājiem Premjerlīgā.

"Cilvēki stāsta, ka viņš nav labs aizsardzībā, bet tā nav taisnība. Pasaules klases talants tiek zākāts tāpēc, ka viņš vienā lietā nav tik izcils, cik visās pārējās. Ziniet, ja viņš nebūtu labs aizsargs, viņš pie manis nespēlētu. Nezinu, vai jebkad dzīvē esmu redzējis šādu labās malas aizsargu – piespēle šur, piespēle tur, malas nomainīšana, brīvsitienu izpildīšana, stūra sitieni, gudri lēmumi, ātri lēmumi."

Ņemot vērā, ka viņam priekšā atrodas Džeimss un Tripjērs, Aleksandera-Ārnolda izredzes iekļūt Anglijas izlases sastāvā dalībai Pasaules kausā tiek vērtētas kā minimālas. Klops sacīja, ka viņa padotais ir pasaules klases spēlētājs, taču jārēķinās ar to, ka Anglijā netrūkst talantīgu futbolistu.

Izmantotie resursi:
https://www.bbc.com/sport/football/...

     [+] [-]

, 2022-10-01 13:00, pirms 2 mēnešiem
Neatkarīgi no tā vai Klops ir objektīvs vai nē, bet skaidrs ir viens - Sautgeits ir muļķis.
Maguire sastāvā priekšā daudz labākiem spēlētājiem. Marinē uz beņķa 4-5 spēlētājus, kuri labāk spēlē kā starting 11.
Es ar 99% garantiju varu apgalvot, ka Sautgeitam pasaules kauss būs pēdējais pie Anglijas stūres.

     [+] [-]

, 2022-10-01 17:07, pirms 2 mēnešiem
..kaut kur bija bilde, ka Tuhels ar pieejamo spēlētāju listi no Katāras varētu atvestu titulu. bet šis āksts par Trentu neņem izlasē