Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource616 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:280, Did:0, useCase: 0
Foto kolāža: LFS
1

Latvijas florbola sezona neturpināsies, čempioni netiks noskaidroti

Latvijas Florbola savienības (LFS) valde pieņēmusi lēmumu par visu līmeņu Latvijas čempionāta florbolā 2019./2020. gada sezonas neturpināšanu, pamatojoties uz to, ka Latvijas Republikā izsludinātās ārkārtas situācijas apstākļos adekvāta florbola klubu funkcionēšana un spēļu norise nav iespējama. Visi turnīri tiek atcelti bez komandu ieņemto vietu noteikšanas un Latvijas čempionu titulu piešķiršanas.
"Latvijas Hipotēka/Oxdog Ulbroka". Foto: FS Masters
1

Oficiāli: sezonas Latvijā aptur arī volejbols un florbols

Ar oficiāliem paziņojumiem sezonas dažādos pašmāju rīkotajos turnīros sezonas pārtraukušas arī Latvijas Volejbola federācija (LVF) un Latvijas Florbola savienība (LFS).

Sveiks Latvijas labākos florbolistus, trenerus un tiesnešus

Šodien, 15. augustā, kultūras pilī "Ziemeļblāzma", Rīgā, svinīgā ceremonijā tiks sveikti un apbalvoti 2018./2019. gada sezonas labākie florbolisti, treneri un tiesneši. Pasākuma sākums pulksten 16.00, ierašanās no pulksten 15.00.

Iespēja kļūt par snaiperi: Piekto reizi notiks "1000 metienu nometne"

No 26. līdz 30. jūnijam Cēsīs vienlaicīgi ar "BLINDSAVE vārtsargu nometni" notiks "1000 metienu nometne" laukuma spēlētājiem. Šī florbola nometne palīdzēs ikvienam tās dalībniekam apgūt un attīstīt metienu prasmi un precizitāti, kā arī iegūt jaunus draugus un pozitīvas emocijas kopā ar "BLINDSAVE vārtsargu nometnes" dalībniekiem.
MVP - Laura Gaugere un Rolands Kovaļevskis
Foto: Ritvars Raits, floorball.lv
2

ELVI florbola līgas MVP - Gaugere un Kovaļevskis

1. augusta pēcpusdienā Rīgā, VEF kultūras pilī, norisinājās Latvijas Florbola savienības (LFS) rīkotais pagājušās sezonas labāko florbolistu, treneru un tiesnešu godināšanas pasākums. Balvas kā ELVI florbola līgas vērtīgākie spēlētāji saņēma Laura Gaugere (Rubene) un Rolands Kovaļevskis (Betsafe/Ulbroka).
Foto: Māris Greidāns
1

Sveiks Latvijas labākos florbolistus, trenerus un tiesnešus

Šodien, 1. augustā, Rīgā, VEF kultūras pilī, svinīgā ceremonijā tiks sveikti un apbalvoti 2017./2018. gada sezonas labākie florbolisti, treneri un tiesneši. Pasākuma sākums pulksten 16:00, ierašanās no pulksten 15:00. Vakara vadītāju lomā šoreiz būs Sanda Dejus un Juris Kozlovskis jeb improvizācijas teātris "Spiediens".
Ralfs Polis
Foto: Floorball.lv
1

Ralfs Polis pārliecinoši labo U-13 grupas rekordus

Otro sezonu norisinoties Latvijas čempionātam florbolā U-13 vecuma grupā, pie čempionu titula tika Liepājas "Kuršu" florbolisti, bet viņu līderis Ralfs Polis pārliecinoši labojis vairākus rekordus.
Kocēnu "Rubene/KSS"
Foto: Ritvars Raits, floorball.lv

Latvijas čempione vecuma grupā U12 - Kocēnu "Rubene/KSS"

28. aprīlī ar sabraukuma posma spēlēm, kas notika Kocēnu sporta namā noslēdzās Latvijas Bērnu un jauniešu čempionāts turnīrs vecuma grupā U12 zēniem. Par valsts čempioniem kļuva mājinieku komanda "Rubene/KSS", vicečempiones godā Ulbrokas "FS Masters/Black", bet bronzas medaļas izcīnīja "Bauskas BJSS".

Aicina pieteikties OXDOG florbola vasaras nometnei

Jau devīto vasaru pēc kārtas biedrība LINO.LV rīkos populāro vasaras florbola nometni, kurā pulcējas jaunie florbolisti no visas Latvijas. Arī šajā vasarā OXDOG florbola vasaras nometne norisināsies Kocēnu sporta centrā, kurā ir radīti vislabvēlīgākie apstākļi sportošanai un atpūtai.
ELVI florbola līgas sievietēm simboliskā izlase
Foto: Ritvars Raits, floorball.lv
3

LFS godina labākos spēlētājus, trenerus un tiesnešus

Vakar, 27. jūlijā, kultūras pilī "Ziemeļblāzma", Rīgā, notika Latvijas Florbola savienības (LFS) rīkotais pagājušās sezonas labāko florbolistu, treneru un tiesnešu godināšanas pasākums.
"Triobet/Ulbroka" ar čempionu kausu
Foto: Ritvars Raits, floorball.lv

Pagājušās sezonas labākos florbolistus godinās 27. jūlijā

Ceturtdien, 27. jūlijā, Rīgā, kultūras pilī "Ziemeļblāzma", svinīgā ceremonijā tiks apbalvoti 2016./2017. gada sezonas labākie florbolisti un treneri. Pasākuma sākums pulksten 16.00, ierašanās no pulksten 15.00. Programmā paredzēti arī izklaidējoši priekšnesumi, bet vakara vadītāja lomu otro gadu pēc kārtas uzņemsies Renārs Zeltiņš.
Anna Ankudnova (#95)
Foto: Floorball.lv
1

"Rīgas Lauvas" atņem zeltu "Rubene/KSS"

"Rubene/KSS" kluba florbolistes bija izcīnījušas piecus zelta medaļu komplektus piecās sacensībās, bet sezonas pēdējā finālā Kocēnu komanda meiteņu U-14 vecuma grupā tomēr atzina "Rīgas Lauvas" pārākumu.
"Talsu NSS/Krauzers"
Foto: Ritvars Raits, Floorball.lv

Par pirmajiem U-13 čempioniem kļūst talsinieki

Aizvadītajā sezonā par Latvijas florbola čempioniem zēnu U-12 vecuma grupā kļuva "Talsu NSS/Krauzers" komanda, kas savu titulu šosezon aizstāvējusi jaunizveidotajā U-13 vecuma grupā.
"Lielvārde" U-16 vecuma grupā kļuvusi par čempioni
Foto: Ritvars Raits, Floorball.lv
2

Ar ierobežotiem resursiem spēlējošā "Lielvārde" triumfē U-16 grupā

Latvijas bērnu un jauniešu florbola čempionātā par čempioniem zēnu U-16 vecuma grupā kļuvuši "Lielvārdes" florbolisti, kas dramatiskā finālspēlē Talsos ar 3:2 pieveica vietējo klubu.
"Rubene/KSS" komandas trenere Linda Līce

"Rubenei" pieci zelti. Vai būs arī sestais?

Latvijas sieviešu un meiteņu florbola čempionātā šajā sezonā dominē "Rubenes" klubs, kas pašlaik izcīnījis piecas zelta medaļas no piecām iespējamajām. Vēl iespējams tikai viens cēlmetāls.
"Rubene/KSS" treneris Jānis Dainis
Foto: Floorball.lv

"Rubene/KSS" komanda gāž no troņa "buldodzes"

Kocēnu "Rubene/KSS" meitenes kļuvušas par čempionēm U-18 vecuma grupas Latvijas čempionātā, finālā tiekot galā ar pagājušā gada čempionēm "Ķekavas Bulldogs".
Komanda "Lielvārde" - U14 turnīra čempione
Foto: Romans Nazarovs

Vecuma grupā U14 par čempioni kļūst "Lielvārde"

Maija pirmajā pusē tiek noskaidroti uzvarētāji Latvijas Bērnu un jauniešu čempionātā florbolā. Vecuma grupas U14 turnīrā čempionu kausu izcīnīja trenera Iļjas Nazarova vadītā komanda "Lielvārde", kas 7. maija vakarā Lielvārdes novada sporta centrā notikušajā finālspēlē ar 11:4 sakāva Ulbrokas "FS Masters/BT1".
"Kurši U12" komanda šosezon bez zaudējumiem
1

Liepājas "Kuršu" jaunieši turpina dominēt

Par Latvijas florbola čempioniem zēnu U-12 vecuma grupā kļuvuši Liepājas "Kuršu" florbolisti, kuri pirms diviem gadiem palika nepārspēti arī U-10 vecuma grupā.
Laura Gaugere
Foto: Raivo Sarelainens, floorball.lv

"Rubene/KSS" nosargāt titulu MU-16 vecuma grupā

Ar "Rubene/KSS" meiteņu komandas uzvaru noslēgušās Latvijas Bērnu un jaunatnes florbola čempionāta cīņas U-16 vecuma grupā. Līdz ar to Kocēnu komandai izdevies nosargāt pērn izcīnīto titulu.
"Talsu NSS/Irlava"
Foto: Ritvars Raits, floorball.lv

Junioru līgā par čempioni kļūst "Talsu NSS/Irlava"

Šodien Lielvārdes novada sporta centrā notiek izšķirošās spēles par Latvijas čempionāta florbolā Junioru līgas medaļām. Mačā par bronzas medaļām Rīgas "Rockets U19", tiekoties ar "Bauskas BJSS", gandrīz izlaida triju vārtu pārsvaru, tomēr nosargāja laimīgu uzvaru ar 4:3. Par čempioni kļuva komanda "Talsu NSS/Irlava", kas lielajā finālā ar 8:6 pārspēja "Ķekavas Bulldogs" florbolistus.