Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:10, Did:0, useCase: 0

Sveiks Latvijas labākos florbolistus, trenerus un tiesnešus

Ritvars Raits
Ritvars Raits

Šodien, 15. augustā, kultūras pilī "Ziemeļblāzma", Rīgā, svinīgā ceremonijā tiks sveikti un apbalvoti 2018./2019. gada sezonas labākie florbolisti, treneri un tiesneši. Pasākuma sākums pulksten 16.00, ierašanās no pulksten 15.00.

Latvijas Florbola savienība (LFS) uz aizvadītās sezonas noslēguma pasākumu aicinājusi labākos visu līgu spēlētājus, trenerus un tiesnešus lai pateiktos viņiem par ieguldīto smago darbu un sasniegtajiem rezultātiem. Tiks nosaukti un apbalvoti gan visu piecu pieaugušo līgu, gan arī visu jauniešu vecuma grupu un veterānu līgu rezultatīvākie florbolisti, labākie uzbrucēji, aizsargi un vārtsargi, kā arī labākie treneri, tiesneši un jaunie tiesneši. ELVI florbola līgā vīriešiem un sievietēm tiks nosaukta simboliskā izlase, kā arī vērtīgākie spēlētāji un labākie debitanti.

Uz aizvadītās florbola sezonas noslēguma pasākumu un labāko sumināšanu laipni lūgti žurnālisti, fotogrāfi un citi mediju pārstāvji!

Izmantotie resursi:
Latvijas Florbola savienība » LV »...