Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:269, Did:0, useCase: 0

Latvijas florbola sezona neturpināsies, čempioni netiks noskaidroti

Rolands Eliņš

Latvijas florbola sezona neturpināsies, čempioni netiks noskaidroti
Foto kolāža: LFS

Latvijas Florbola savienības (LFS) valde pieņēmusi lēmumu par visu līmeņu Latvijas čempionāta florbolā 2019./2020. gada sezonas neturpināšanu, pamatojoties uz to, ka Latvijas Republikā izsludinātās ārkārtas situācijas apstākļos adekvāta florbola klubu funkcionēšana un spēļu norise nav iespējama. Visi turnīri tiek atcelti bez komandu ieņemto vietu noteikšanas un Latvijas čempionu titulu piešķiršanas.

LFS lēmums skars visus tās rīkotos turnīrus – sieviešu un vīriešu Virslīgu, abu dzimumu pirmās līgas, kā arī vīriešu 2. līgu, veterānu čempionātus un bērnu un jauniešu sacensības visās vecuma grupās. Nevienā no tiem netiks noteikti uzvarētāji, taču komandu un spēlētāju statistika tiek saglabāta.

Latvijas vīriešu florbola līgā pirms pandēmijas noritēja ceturtdaļfināla izspēle, kurā pagaidām bija noskaidrota viena pusfināliste – „Latvijas Hipotēka/Oxdog Ulbroka”. Pārējos trīs ceturtdaļfinālos sērija vēl nebija pabeigta. Jāatgādina, ka regulārajā sezonā pirmo vietu ieguva „Lekrings”.

„Elvi” sieviešu līgā regulārā sezona vēl nebija noslēgusies, bet pārliecinošā vadībā atradās „Rubene”, kas tuvāko sekotāju „Ķekavu” apsteidza par 18 punktiem.

Sākotnēji LFS bija pieņēmusi lēmumu apturēt visu čempionātu norisi līdz 14. aprīlim.

Izmantotie resursi:
https://www.floorball.lv/lv/2019/ja...

     [+] [-]

, 2020-03-26 21:46, pirms gada
Visi turnīri tiek atcelti bez komandu ieņemto vietu noteikšanas.😲😲😲