Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:10, Did:0, useCase: 0

Sieviešu turnīrā spēles ar izteiktām favorītēm

Dāvis Dedumets
Dāvis Dedumets

Sieviešu turnīrā spēles ar izteiktām favorītēm
"Rubene" ceļā uz līderpozīcijām tabulā
Foto: PPB Media

Elvi sieviešu florbola līgā šodien tiks izspēlēti trīs mači un katrā no tiem viena komanda uzskatāma par diezgan izteiktu favorīti. Vai šīm vienībām izdosies apliecināt savu pārākumu?

“Irlava/Tukums” – “Rubene-1” pulksten 12:00 Irlavā

Irlavas vienība aizvadījusi divas spēles, abās piedzīvojot neveiksmes ar trīs vārtu deficītu. Komandai pieklibo uzbrukums, jo šajos mačos kopumā gūti četri vārti. Spēļu kalendārs vienībai bijis gana pateicīgs, jo visas pirmās trīs spēles jāaizvada savās mājās pret komandām, kurām punktus bija (ir) iespējams izcīnīt. Pirms pāris dienām vienība ātri guva vārtus pret “Ķekavas Bulldogs/NND”, taču spēli zaudēja ar 1:3. Problēma ir tā, ka uz šo maču komandas pieteikumā bija vien 12 spēlētājas, kā rezultātā mači jāaizvada ļoti ierobežotā sastāvā. Ar diviem vārtu guvumiem rezultatīvākā vienības spēlētāja ir Linda Jēgere, kamēr Kristīne Andrējeva atzīmējusies ar divām piespēlēm.

Šodien irlavnieces ciemos gaida sev labi zināmo “Rubene-1” komandu, kas pašlaik aizvadījusi vienu maču, savā laukumā gana pārliecinoši ar 8:1 pieveicot šķietami vājāko čempionāta komandu “NND/RJTC”. Līdz ar to par Kocēnu nomināli otrās spēcīgākās komandas varējumu lielā mērā varēs sākt spriest pēc šīsdienas spēles. Vienīgajā spēlē lieliski nospēlēja Madlēna Rozīte, kura guva divus vārtus un izdarīja trīs rezultatīvas piespēles, saņemot mača labākās spēlētājas balvu. Tikmēr pieredzējusī Zeltīte Larinova izpildīja trīs netveramus raidījumus.

“Līgatne” – “NND/RJTC” pulksten 13:00 Līgatnē

Jaunizveidotā komanda aizvadīs pirmo cīņu savā laukumā. Debijas mačā komanda nepilnā sastāvā spēlēja Irlavā, pārvedot 6:3 panākumu pietiekami līdzvērtīgā spēlē. Lieliski nospēlēja pieredzējusī Liene Adamane, kuras rēķinā trīs vārtu guvumi un viena rezultatīva piespēle, kas arī deva vērtīgākās spēlētājas balvu. Domājams, ka savā mājas arēnā “Līgatne” spēs sapulcināt lielāku spēlētāju resursu, kas viņas padarīs par izteiktām cīņas favorītēm. Pašlaik “Līgatne” ar trim punktiem atrodas ceturtajā vietā turnīra tabulā, sliktākas vārtu attiecības dēļ atpaliekot no “Rubene-1”, vienlaikus esot priekšā Cēsu vienībai, kurai arī trīs punkti turnīra tabulā.

Galvaspilsētas komanda aizvadījusi jau trīs mačus, pēdējo no tiem izspēlējot vakar vakarā, kad aizvadīja savu līdz šim rezultatīvāko cīņu, ar 4:9 kapitulējot Cēsu “Lekrings”. Pēdējos divus vārtus komanda gan guva pēdējās trijās minūtēs, kad spēles liktenis jau labu laiku kā bija izšķirts. Divus vārtus iemeta Annija Gobiņa, kura arī tika pie labākās spēlētājas balvu. Rezultatīvāka bija Alise Lakija Širve, kurai viens vārtu guvums un divas rezultatīvas piespēles. Pozitīvais ir tas, ka komandai ir pietiekami liels spēlētāju resurss, kā rezultātā nav jādomā, kā fiziski izturēt visas 60 spēles minūtes.

“Lekrings” – “Rubene” pulksten 17:00 Cēsīs

Cēsnieces vakar svinēja pirmo uzvaru čempionātā, savās mājās pietiekami pārliecinoši apspēlējot “NND/RJTC”, droši kontrolējot notikumu gaitu laukumā. Pa trim punktiem uzvarētāju rindās sakrāja Kate Meldere un Liliāna Jakovicka, bet vērtīgākās spēlētājas balva tika Betijai Raseicevai, kurai arī trīs punkti (2+1). Meldere ar 5 (1+4) punktiem ir arī vienības rezultatīvākā spēlētāja, līdzvērtīgu bilanci (4+1) iekrājot arī Katrīnai Dārtai Kārkliņai. Pirmo spēli vakar aizvadīja Rebeka Laure, kurai vārtu guvums un rezultatīva piespēle, bet Juta Hmeļņicka sava sezonas pirmajā mačā tika pie piespēles.

Arī “Rubene” vakar aizvadīja spēli, tiekot pie negaidīti vieglas 10:1 uzvaras izbraukumā pār turnīra tabulas līdervienību “Ķekavas Bulldogs/NND”. Mājinieces tajā spēlē Sintiju Bāliņu vienīgo reizi pārspēja septiņas minūtes pirms mača beigām. Bāliņa kopumā tika galā ar 27 metieniem, saņemot vērtīgākās spēlētājas balvu. Uzbrukumā lieliska bija Jūlija Rozīte, kurai četri vārtu guvumi un viena piespēle. Sezonā gan rezultatīvākas ar septiņiem punktiem ir Laura Gaugere (4+3) un Simona Grāpēna (2+5), kurām vakar pa trim punktiem katrai. Tabulā Kocēnu komanda ar sešiem punktiem pašlaik ieņem otro vietu un, panākuma gadījumā, šovakar var pārņemt līderpozīcijas.