Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:276, Did:0, useCase: 0

Rīdziniecēm vēl viens nopietns izbraukums

Dāvis Dedumets
Dāvis Dedumets

Rīdziniecēm vēl viens nopietns izbraukums
FK NND/RJTC
Foto: PPB Media

Pirms pāris dienām savu labāko spēli sezonā aizvadīja Elvi sieviešu līgas pastarītes “NND/RJTC”, kas viesos ar 4:8 piekāpās “Ķekavas Bulldogs/NND”. Šodien 14:00 komandu gaida vēl viens nopietns pārbaudījums, jo viesos jātiekas ar čempionēm “Rubeni”.

Līdz šim galvaspilsētas komanda visās spēlēs bija zaudējusi ar vismaz piecu vārtu pārsvaru, bet pēdējā spēlē pirms divām dienām viesos ar 4:8 tika zaudēts turnīra tabulas līdervienībai “Ķekavas Bulldogs/NND”. Tajā spēlē ar trim vārtu guvumiem atzīmējās Agnese Vanaga, saņemot mača labākās spēlētājas balvu. Pēc šīs spēles viņa ar četriem vārtu guvumiem arī kļuvusi par vienības šīs sezonas rezultatīvāko spēlētāju. Tāpat komanda par cienījamo rezultātu noteikti var pateikties bijušajai Latvijas izlases vārtsardzei Janai Filipsonei, kura aizvadīja pirmo spēli sezonā, tiekot galā ar 51 no 59 metieniem pa saviem vārtiem.

Šodienas spēle “NND/RJTC” komandai noteikti nebūs vieglāka, jo viesos jāspēkojas ar pēdējo gadu nemainīgajām čempionēm “Rubeni”. Kocēnu vienība šosezon aizvadījusi tikai trīs spēles, visās uzvarot ar vismaz astoņu vārtu pārsvaru. Pēdējā spēle vienībai bijusi jau tālajā 4. oktobrī, kad viesos ar 16:1 sagrautas Cēsu “Lekrings” meitenes. Rīdziniecēm par labu nāk tas, ka pilngadību vēl nav sasniegušas Latvijas izlases florbolistes Jūlija Rozīte un Samanta Bērziņa, kuras tādējādi šodien spēlēt nevarēs. Tikmēr Simonai Grāpēnai 18. dzimšanas diena bija pirms pāris dienām. Kocēnu komandas šīs sezonas rezultatīvākā spēlētāja bijusi Laura Gaugere, kura trijās spēlēs paspējusi iekrāt 16 (9+7) punktus.

Abām vienībām šī būs pirmā savstarpējā spēle.