Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:296, Did:0, useCase: 0

MMA čempione savu bijušo treneri nolemj sodīt par nepieļaujamu rīcību

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

MMA čempione savu bijušo treneri nolemj sodīt par nepieļaujamu rīcību
Ilimaleja Makfarleina. Foto: instagram.com/ilimanator

"Bellator" tagadējā pasaules čempione MMA cīņā Ilimaleja Makfarleina (ASV) iesniegusi prasības pieteikumu tiesā, lai treneris saņemtu sodu par viņas bērnībā nodarītajām pārestībām. Savu skolas laika basketbola treneri vaino seksuāla rakstura darbībās ar nepilngadīgajām.

Sportiste informē, ka pirms daudziem gadiem treneris veicis seksuāla rakstura darbībās ar viņu un viņas māsu. Tas notika skolā Honolulu, toreiz māsām bija attiecīgi 12 un 14 gadi.

Ilimaleja Makfarleina: "12 gadu vecumā mani iesaistīja nepieļaujama rakstura attiecībās ar pieaugušo, kuram bija autoritatīvs stāvoklis un vara. Tādējādi viennozīmīgi tika ietekmēts mans priekšstats par veselīgām attiecībām." Šī trenera dēļ meitene zaudēja zaudēja interesi par basketbolu, ar ko bija vēlējusies nodarboties profesionāli un spēlēt WNBA. Basketbola vietā tika izdarīta izvēle par labu cīņai.

Skolā zināja par trenera nosliecēm, mācību iestādes vadībai māsas par sūdzējās par minētā vīrieša rīcību, taču treneris netika pat atstādināts, informē tagadējā cīkstone. 2018. gadā Makfarleina uzzināja, ka trenerim tajā skolā bija arī citas upures, kuras sūdzējās par seksuālu vardarbību. Tobrīd treneris joprojām strādāja tajā pašā mācību iestādē.

Honolulu apgabaltiesā šonedēļ iesniegta prasība pret Punahou skolas vadību un treneri. "Pēc 15 gadiem mēs kopā meklējam taisnīgumu. Viņš vairs nevarēs izvairīties. Dvein Juen, tavs laiks ir beidzies," instagramā raksta MMA čempione, kuras bilance ir 11-0.

"Seksuāls plēsoņa, kurš orientējās uz nepilgadīgajām Punahou skolas audzēknēm," treneris raksturots prasības pieteikumā, kur informēts par daudziem seksuālās izmantošanas gadījumiem, naudas piedāvājumiem par seksuālām darbībām, uzmākšanās un attiecīga rakstura attēliem.

Izmantotie resursi:
mmajunkie.usatoday.com
apnews.com