Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:296, Did:0, useCase: 3

Gada pirmajā UFC cīņu šovā Keiters sakur asinspirti Čikadzem

Krišjānis Pundurs
Krišjānis Pundurs

Gada pirmajā UFC cīņu šovā Keiters sakur asinspirti Čikadzem
Kelvins Keiters raida sitienu pa Gigu Čikadzi. Foto: twitter.com/UFC

Ar iespaidīgu uzvaru 2022. gada pirmajā UFC cīņu šovā izcēlies amerikāņu pusvieglā svara cīkstonis Kelvins Keiters (23-5), kurš ar vienbalsīgu tiesnešu lēmumu pēc punktiem sakāva gruzīnu Gigu Čikadzi (14-3).

• Keiters atgriezās UFC oktagonā pēc gada pārtraukuma. Savā iepriekšējā cīņā amerikānis piedzīvoja smagu sakāvi pret Maksu Holoveju, bet tagad reabilitējās par neveiksmi, līdzīgā stilā sadauzot savu pretinieku – Gigu Čikadzi.

• Gruzīnu cīkstonim šis bija pirmais zaudējums astoņās UFC aizvadītajās cīņās.

• Pirms šīs cīņas Keiters ieņēma piekto vietu UFC pusvieglā svara divīzijā, savukārt Čikadze – astoto.

Cīņas sākumā agresīvāks bija Giga Čikadze, izpildot vairākus asus spērienus pretiniekam ķermenī un pa kājām, taču viens šāds spēriens aizgāja mērķim secen un Čikadze paslīdēja. To uzreiz izmantoja Kelvins Keiters, kurš metās gruzīnam virsū un izpildīja veiksmīgu takedown, kas ļāva nokontrolēt aktīvi sākušo pretinieku.

Otrajā raundā cīņa atkal ritēja stājā, kur neviens no cīkstoņiem nevairījās ne izdarīt, ne uzņemt sitienus. Tomēr manāmi sāka nogurt Čikadze, un pārsvars pamazām pārgāja Keitera pusē, kurš centās dažādot savus uzbrukumus, liekot lietā elkoņus un ceļgalus. Pašā raunda izskaņā amerikānis arī izmantoja iespēju vēlreiz nogāzt gruzīnu zemē, palielinot savu pārsvaru tiesnešu punktu blociņos.

Arī trešajā raundā pārsvars piederēja Keiteram, un no Čikadzes pārsistās uzacs jau nāca pamatīga asiņu tērcīte. Gruzīnu cīkstonis pirmo reizi savā UFC karjerā cīnījās ilgāk par trim raundiem, un pēdējos divos Čikadzem vairs neklājās viegli. Ceturtajā Keiters atkal dominēja, un pēdējā raundā Čikadzem vairs nebija ko zaudēt.

Tomēr nekādi argumenti gruzīnam vairs neatradās, un pašā piektā raunda izskaņā Keiters bija ļoti tuvu tam, lai pabeigtu cīņu priekšlaicīgi. Sīkstais gruzīns uzņēma vairākus lieliskus amerikāņa sitienus ar elkoņiem, un no tehniskā nokauta Čikadzi paglāba tikai beigu signāls.

     [+] [-]

, 2022-01-17 20:45, pirms 4 mēnešiem
Nav dzirdēts uz cik ilgu laiku Čikadzem būs cīņu liegums,vajadzētubūt sejas kaulu lūzumiem spriežot pēc baisajiem elkoņiem. Domāju6-9 mēneši

     [+] [-]

, 2022-01-25 23:45, pirms 4 mēnešiem
sportists-amatieris rakstīja: Nav dzirdēts uz cik ilgu laiku Čikadzem būs cīņu liegums,vajadzētubūt sejas kaulu lūzumiem spriežot pēc baisajiem elkoņiem. Domāju6-9 mēneši
Kattaram tie elkoni psc labi, nedaudz atgadinaja fergusonu ziedu laikos