Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource646 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2335, Did:0, useCase: 1
VEF LJBL ikdiena: sportiska spriedze un emocijas.
Foto: Roualds Vambuts

Jaunatnes Basketbola līgai sākas septītais olimpiskais cikls

1992.gada 12.decembrī pēc pasaules čempiona Valda Valtera iniciatīvas nodibināta SIA „Latvijas Jaunatnes basketbola līga”, kas 1992./1993. gada sezonā izspēlēja pirmo čempionātu. Šogad - 25. sezonā - VEF LJBL turnīrā piedalās septiņas reizes lielāks jauno basketbolistu un iesaistīto komandu skaits nekā startēja debijas gadā. Sveiciens jubilejā visiem esošajiem un bijušajiem Jaunatnes līgas dalībniekiem un darbiniekiem!
Orange team kausa ieguvējas U13 meiteņu grupā "Ballers no Kolibri".
Foto: Orange team

Orange team kausa finālposmā uzvar "Jurīš puikas" un "Ballers no Kolibri"

Ādažu Sporta centrā notika Orange Team kausa izcīņas finālposma sacensības FIBA 3x3 basketbolā U13 grupā, kurās piedalījās 14 zēnu un 6 meiteņu komandas.

“Orange Team” kausa izcīņas finālposms 19.jūnijā

Svētdien, 19. jūnijā, Ādažu sporta centrā (Gaujas iela 30, Ādaži) notiks “Orange Team” kausa izcīņas fināla posma sacensības FIBA 3X3 basketbolā U13 zēniem un U13 meitenēm vecuma grupā (2003.dzimšanas gads un jaunāki/kas). Komandu reģistrācija līdz 16. jūnijam, rakstot uz orangeteam@orangeteam.lv vai reģistrējoties www.3x3planet.com. Pielikumā sacensību Nolikums.

Spēlē VEF LJBL un labi mācies? Aicinām doties uz Saeimu!

VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgas delegācija pirmdien, 13.jūnijā plkst.10:30 dosies tradicionālajā vizītē uz Saeimu, kur Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece sveiks sezonas labākos spēlētājus, trenerus un tiesnešus, Rīgas Biznesa skolas stipendijas ieguvēju, kā arī tos jaunos basketbolistus, kuri treniņus un spēles pratuši savienot ar labām sekmēm mācībās.

Orange Team kausa 3.posma rezultāti

Rīgas Sanatorijas internātskolas sporta zālē notika Orange Team kausa 3.posma sacensības FIBA 3X3 basketbolā. Piedalījās 13 zēnu, kā arī sešas meiteņu komandas no Rīgas un Ogres.

Var pieteikties “Orange Team” kausa izcīņas 3. posmam

14.maijā Rīgā, Meža skolas zālē Brīvības gatvē 384a, notiks “Orange Team” kausa izcīņas 3.posma sacensības 3x3 basketbolā U13 vecuma grupā puišiem un meitenēm (2003.dzimšanas gads un jaunāki). Komandu pieteikšanās līdz 12.maijam rakstot uz orangeteam@orangeteam.lv. Pielikumā sacensību nolikums
Rēzeknes "Ezerzeme"/BJSS - VEF LJBL čempioni Persil U13 grupā.
Foto: basket.lv
1

VEF LJBL finālturnīri: Persil U13 puišu grupā uzvar rēzeknieši

VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgas finālturnīrā Jēkabpilī Persil U13 puišu grupā (2003.dzimšanas gads) finālspēlē Rēzeknes “Ezerzeme”/BJSS komanda (treneris Aleksejs Grehovs) ar 53:52 pārspēja Ādažu basketbolistus (treneris Arnis Kristoāns). Cīņā par trešo vietu BS “Ķeizars/VEF Rīga” (treneris Jānis Butāns) ar 40:26 pieveica Jēkabpils vienību (Andris Čerjaks).

VEF LJBL finālturnīri: U16 un Persil U13 grupās zināmi finālisti

VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgas finālturnīros U16 meiteņu grupā (2000.dzimšanas gads), kā arī Persil U13 puiši un meiteņu grupās (2003.dzimšanas gads) Daugavpilī, Jēkabpilī un Saldū par čempionu titulu cīnīsies Daugavpils un Rīgas meitenes, kā arī Rēzeknes un Ādažu puiši.

VEF LJBL finālturnīri: zināmi pirmie pusfinālisti U16 un Persil U13 grupās

Daugavpilī, Jēkabpilī un Saldū turpinās VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgas finālturnīri, kuros par valsts jaunatnes čempionu tituliem un medaļām cīnās U16 grupas meitenes (2000.dzimšanas gads), kā arī Persil U13 grupas puiši un meitenes (2003.dzimšanas gads). Daugavpilī jau noskaidrojušās visas pusfinālistes kadetu grupā.
Foto: basket.lv

VEF LJBL finālturnīri: sākas cīņa par medaļām U16 un Persil U13 grupās

Nedēļas nogalē notiks VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgas finālturnīri trijās grupās. No 29.aprīļa līdz 1.maijam Daugavpilī, Jēkabpilī un Saldū par valsts jaunatnes čempionu tituliem un medaļām cīnīsies U16 grupas (2000.dzimšanas gads) meitenes, kā arī Persil U13 grupas (2003.) puiši un meitenes. VEF LJBL atgādina, ka finālturnīros var piedalīties tikai mācībās sekmīgie basketbolisti (noteikumi: 
Persil U12 grupas finālturnīra kaislības Jutgals sporta namā.
Foto: Romualds Vambuts

VEF LJBL finālturnīri: Sportland U15 un Persil U12 grupās noskaidroti pirmie pusfinālisti

VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgas finālturnīru pirmajā dienā Ogrē, Ventspilī un Rīgā Sportland U15 grupas (2001.dzimšanas gads) un Persil U12 grupas (2004.) puišu un meiteņu turnīros fiksēti vairāki negaidīti rezultāti. Pagaidām zināmas tikai sešas no 16 pusfinālu dalībniekiem. Sestdien notiks izšķirošās cīņas grupu turnīros, kā arī pusfināla spēles. Svētdien - finālspēles. No plkst.13 puišu komandu cīņas par medaļām Sportland U15 grupā translēs sportacentrs.com TV.
Foto: Orange team

Orange Team kauss 2. posms: vēl viena uzvara rūjieniešiem

16.aprīlī Madonas Sporta centrā notika Orange Team kausa 2.posma sacensības FIBA 3x3 basketbolā. Piedalījās 16 komandas, kas pārstāvēja Madonu, Rūjienu, Ikšķili, Ērgļus, Jēkabpili, Cēsis, Jelgavu, Ādažus, kā arī Rīgu.

VEF LJBL finālturnīri: spēlēs tikai sekmīgie

Tuvojas VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgas 2015./2016. gada sezonas finālturnīri, tāpēc atgādinām, ka nekas nav mainījies un arī šosezonas finālspēlēsvarēs piedalīties tikai uz finālturnīra brīdi mācībās sekmīgie basketbolisti (nesekmīgas atzīmes pirmajā semestrī netiks ņemtas vērā).

3x3 basketbols: “Orange team” kausa 2.posms

Sestdien, 16.aprīlī, Madonas Sporta centrā notiks “Orange Team” kausa izcīņas 2. posma sacensības FIBA 3X3 basketbolā U13 vecuma grupā (2003.dzimšanas gads un jaunāki). Komandu reģistrācija līdz 10.aprīlim rakstot uz orangeteam@orangeteam.lv vai 3x3planet.com . Dalībnieku skaits ierobežots - 20 komandas. Pielikumā sacensību Nolikums.

VEF LJBL: noskaidroti finālisti Persil U13 grupās

19. un 20.martā Bauskā, Cēsīs, Ikšķilē, Ķekavā, Ogrē, Talsos un vairākās Rīgas zālēs notika VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgas čempionāta Persil U13 grupas puišu un meiteņu turnīru trešā posma pēdējās kārtas spēles, pēc kurām kļuvuši zināmi  finālturnīru dalībnieki. Paredzams, ka izšķirošās cīņas par valsts jaunatnes čempionāta medaļām šajā grupā no 29.aprīļa līdz 2.maijam puišu komandām notiks Jēkabpilī, bet meiteņu vienības sacentīsies Saldū.
Foto: Romualds Vambuts

VEF LJBL Talantu nedēļas noslēgums: noskaidroti meistarīgākie

Svētdien, 6.martā, VEF LJBL Talantu nedēļas noslēgumā Rīgā, Olimpiskajā sporta centrā notika konkursi un Talantu spēle, kurā Ričarda Pinnes („Rīga/DSN”) komanda ar 85:82 pieveica Zigmāra Raimo („VEF skola”) vienību. 

Talantu nedēļa: noslēguma svētki svētdien OSC

Svētdien, 6.martā, Olimpiskajā sporta centrā notiks VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgas Talantu nedēļas noslēguma pasākums, kura laikā risināsies dažādi meistarības konkursi un Talantu spēle starp U19 vecuma grupas līderu Zigmāra Raimo un Ričarda Pinnes izveidotajām komandām, kā arī tiks apbalvoti Talantu nedēļas laikā notikušo konkursu uzvarētāji. VEF LJBL Talantu nedēļa risinās septīto gadu.

VEF LJBL Talantu nedēļa: trešdiena - Prāta spēles diena

VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līga no 29.februāra līdz 6.martam jau septīto reizi rīko Talantu nedēļu un aicina iesaistīties visus dalībniekus. Neturi savas prasmes zem pūra un apgūsti jaunas! Izpēti programmu un atrodi aktivitāti, kas vislabāk piemērota tieši Tev! Piedalies pats/pati un iesaisti savu komandu!

Jaunas sacensības 3x3 basketbolā - “Orange team” kauss

20.februārī Rūjienas novada sporta hallē  notiks “Orange team” kausa izcīņas pirmā posma turnīrs 3x3 basketbolā U13 vecuma grupas puišiem (2003.dzimšanas gads un jaunāki). Dalībnieku pieteikšanās – līdz 12.februārim (e-pasts: orangeteam@orangeteam.lv ). Līdz maijam paredzēti četri spēļu posmi telpās.
VEF LJBL U17 grupas finālturnīra spēle Ogrē 2015.gada maijā.
Foto: basket.lv
2

VEF LJBL 24 sezona: vairāk komandu, 14 tituli

Sestdien, 19.septembrī, vairāk nekā desmit Latvijas pilsētās notiks VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgas 24.sezonas čempionāta pirmās spēles. Pieaudzis gan puišu, gan meiteņu komandu skaits, puišiem U19 grupā turpinās sadarbība ar LBL2, pievēršam uzmanību jauno basketbolistu sekmēm mācībās, gatavojam jaunos tiesnešus, skatāmies VEF LJBL spēles internetā - par sezonā sagaidāmo stāsta VEF LJBL direktors Edijs Eglītis.