Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2978, Did:0, useCase: 3

LOK piešķir 50 tūkstošus dolāru 3x3 sieviešu komandai sagatavošanās posmam uz Parīzes OS

Toms Mālmeisters
Toms Mālmeisters

LOK piešķir 50 tūkstošus dolāru 3x3 sieviešu komandai sagatavošanās posmam uz Parīzes OS
Foto: LOK/Renārs Koris

Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) informē, ka tā šodien oficiāli pasniegusi simbolisku čeku Latvijas Basketbola savienībai (LBS) par sniegto atbalstu 50 tūkstošu dolāru vērtībā 3x3 basketbola sieviešu komandai, lai tā pilnvērtīgi sagatavotos 2024. gada Parīzes olimpiskajām spēlēm.

Piešķirto finansējumu nodrošina Olimpiskās Solidaritātes programma “Atbalsts sporta spēļu komandai treniņu darba nodrošināšanai, gatavojoties dalībai Parīze 2024”. Šī programma ir pieejama nacionālajām olimpiskajām komitejām pēc katrām ziemas vai vasaras olimpiskajām spēlēm uz nākamo olimpisko ciklu. Līdzīga programma tiek realizēta arī individuālo sporta veidu pārstāvjiem.

LOK prezidents Žoržs Tikmers atzīst: “Basketbols ir nozīmīgs sporta veids Latvijā ar izciliem panākumiem un talantīgiem sportistiem. To vēlreiz spilgti apliecināja 3x3 basketbola zelta komanda Tokijā. Mūsu prioritāte ir atbalstīt atlētus ceļā uz izciliem sasniegumiem. Līdz nākamajām olimpiskajām spēlēm Parīzē ir tikai 30 mēneši, tomēr tas ir pietiekams periods, lai mērķtiecīgi sagatavotos startam olimpiskajās spēlēs arī 3x3 basketbola sieviešu komandai. Tieši tāpēc esam rūpīgi pastrādājuši, lai piesaistītu Olimpiskās Solidaritātes finansējumu 50 000 dolāru apmērā komandai.”

Latvijas Basketbola savienības prezidents Raimonds Vējonis uzsver: “Esmu gandarīts par veiksmīgo sadarbību ar Latvijas Olimpisko komiteju, nodrošinot Olimpiskās solidaritātes programmas atbalstu perspektīvākajām 3x3 basketbola spēlētājām, kuras ar labiem rezultātiem starptautiskajās sacensībās apliecinājušas savu talantu un perspektīvas. Šis atbalsts būs lielisks stimuls jaunietēm turpināt trenēties ar vēl lielāku enerģiju, lai sagatavotos nākamajiem pārbaudījumiem, tai skaitā domājot par startu Parīzes olimpiskajās spēlēs 2024.gadā.”

Informāciju sagatavoja:
Latvijas Olimpiskā komiteja

     [+] [-]

, 2021-11-16 18:26, pirms pusgada
Kāds vispār ir mūsu dāmu līmenis 3x3 disciplīnā? Tur prasās Šteinbergas tipa kapātājas.

     [+] [-]

, 2021-11-17 13:02, pirms pusgada
Kaut kā neesmu neko dzirdējis par 3x3 dāmām, tādas mums arī ir?