Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:265, Did:0, useCase: 3

Šorttrekistes Jansone un Sniķere sasniedz pusfinālu pasaules junioru čempionātā

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Šorttrekistes Jansone un Sniķere sasniedz pusfinālu pasaules junioru čempionātā
Šorttrekiste Anna Jansone. Foto: instagram.com/shorttrackteamlatvia

LETA. Latvijas šorttrekistes Anna Jansone un Patrīcija Sniķere piektdien Gdaņskā sasniedza pasaules junioru čempionāta pusfinālu 1500 metru distancē.

Sacensības sākās no ceturtdaļfināla, kurā viņas savos slidojumos bija trešās, bet nākamajai kārtai kvalificējās ar uzrādīto rezultātu, kas Jansonei bija divas minūtes un 37,674 sekundes, bet Sniķerei - divas minūtes un 37,241 sekunde.

1000 metru priekšsacīkstēs Jansone savā slidojumā bija trešā un tika tālāk ar rezultātu (1:41.954), bet Sniķerei ceturtā vieta liedza turpināt sacensības. Arī pirmajā kārtā Jansone bija trešā, taču nekvalificējās ceturtdaļfinālam, līdz kuram pietrūka pussekundi labāks rezultāts.

500 metros Jansone un Sniķere savos slidojumos pirmajā kārtā bija trešās, taču ar to nepietika, lai iekļūtu ceturtdaļfinālā. Jansoni no iekļūšanas nākamajā kārtā šķīra 0,205 sekundes.

Vīriešiem 1500 metru distancē Linards Reinis Laizāns, Māris Jānis Šternmanis un Kārlis Pastors savos slidojumos bija piektie un nākamajai kārtai jeb pusfinālam nekvalificējās. 500 metros Laizāns bija ceturtais savā slidojumā un Valters Kanbergs piektais, abiem nepārvarot priekšsacīkstes. Tāpat atlases kārtu divtik garākā distancē nepārvarēja Laizāns un Šternmanis, kuri savos slidojumos bija ceturtie.

3000 metru stafetē vīriešiem Latvijas četrotne savā ceturtdaļfināla slidojumā bija pārliecinoši pēdējā, ceturtā, finišējot četrās minūtēs un 30,753 sekundēs.

Pasaules junioru čempionāts turpināsies līdz svētdienai.