Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:274, Did:0, useCase: 0

Pēc pirmā PK posma Aleksandram Omotam Kildem pozitīvas Covid-19 analīzes

Reinis Grundspeņķis
Reinis Grundspeņķis

Pēc pirmā PK posma Aleksandram Omotam Kildem pozitīvas Covid-19 analīzes
Aleksandrs Omots Kilde. Foto: imago images/Sammy Minkoff

Pagājušās sezonas Lielā kristāla globusa ieguvējs norvēģis Aleksandrs Omots Kilde, pagājušajā nedēļā atgriežoties Norvēģijā pēc kalnu slēpošanas Pasaules kausa sezonas atklāšanas sacensībām Zeldenā, ir saņēmis pozitīvas Covid-19 analīzes, vēsta Norvēģijas Slēpošanas federācija.

"Man ir diezgan viegli simptomi, un kopējais stāvoklis ir labs. Tagad ievēroju visus pašreizējos infekcijas kontroles noteikumus un esmu pārliecināts par diezgan ātru atveseļošanos," teica 28 gadus vecais Kilde preses relīzē. Visi pārējie Norvēģijas izlases sportisti jau saņēmuši negatīvas analīzes.

"Aleksandrs sekoja visiem drošības un distancēšanās noteikumiem gan esot ārzemēs, gan atgriežoties Norvēģijā, taču diemžēl tik un tā ir inficējies," rakstīja izlases ārsts Tronds Floberghāgens. Savu pērnās sezonas Lielā kristāla globusa aizstāvēšanu Kilde iesāka ar neveiksmi milzu slalomā, no cīņas izstājoties jau pirmajā braucienā (nefinišēja).

Norvēģijas kalnu slēpošanas šefs Klauss Johans Rīste atzīst, ka vēl pāragri spriest, vai Kildem nāksies izlaist nākamo posmu, kas norisināsies 14. novembrī Austrijas ciematā Lehā. Tomēr Omota Kildes galvenās disciplīnas, nobrauciens un supergigants, pirmoreiz šosezon paredzētas tikai decembrī.

Starptautiskās Slēpošanas federācijas vīriešu Pasaules kausa direktors Markuss Valdners jau pirms Zeldenas posma sacīja, ka šīs sezonas kalendārs, kas jau ir ierobežots, atceļot visus Ziemeļamerikas posmus, bet tik un tā kopumā šķērsojot 13 valstis, ir izdzīvošanas jautājums, un tā norise karājas mata galā. Sacensību laikā jau tika ziņots, ka pozitīvas analīzes tika fiksētas arī vairākiem izlašu treneriem - gan Zviedrijas izlases speciālistam norvēģim Ūlam Māsdālam, gan arī diviem Krievijas izlases treneriem, kā rezultātā krievi pēdējā brīdī atsauca dalību no sacensībām.

Izmantotie resursi:
Verdens Gang
sports.yahoo.com

     [+] [-]

, 2020-10-26 19:36, pirms mēneša
Vīrusa dēļ VOSS karājas mata galā...
Arī dzīves pavediens...
😔

     [+] [-]

, 2020-10-26 20:03, pirms mēneša
Viss ne VOSS...
😎