Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:13, Did:0, useCase: 3

Eiropas čempionāts kamaniņu sportā pārcelts uz Siguldu

Rolands Eliņš

Eiropas čempionāts kamaniņu sportā pārcelts uz Siguldu
Foto: AP/Scanpix

LETA. Pasaules kausa (PK) posms un Eiropas čempionāts (EČ) tā ietvaros kamaniņu sportā no Lillehammeres ir pārcelts uz Siguldu, ziņo Starptautiskā Kamaniņu sporta federācija (FIL).

FIL ziņo, ka lēmums PK piekto posmu un 54. EČ pārcelt uz Siguldu pieņemts organizatorisku apsvērumu dēļ un pēc ilgām FIL diskusijām ar Norvēģijas Kamaniņu sporta federāciju (NABSF).

Kā plānots, PK izcīņas sacensības un EČ notiks no 13. līdz 15. janvārim.

"Ļoti žēl, ka janvārī nevaram aizvadīt PK un EČ Norvēģijā. Mēs vēlamies izteikt īpašu pateicību Norvēģijas federācijai par tās lielajām pūlēm. Visi ar nepacietību gaidījām sacīkstes Lillehammerē, taču organizatorisko iemeslu dēļ tās šeit nevar notikt," teikts FIL prezidenta Einara Fogeļa paziņojumā.

"Esam priecīgi, ka tik ātri atradām aizvietotāju, un pateicamies Latvijas Kamaniņu sporta federācijai par atbalstu un elastību," sacīja Fogelis.

Nākamā gada sākumā Siguldā jau ieplānots viens PK posms, sacensībām notiekot no 6. līdz 8. janvārim. Tajā plānota arī komandu stafete.

Nedēļu vēlāk notiks no Norvēģijas pārceltais PK posms un EČ, ieskaitot komandu stafeti.

Nākamās sacīkstes pēc PK dubultposma Siguldā, kurās piedalīsies spēcīgākie pasaules kamaniņu braucēji, būs 51. pasaules čempionāts Vācijas pilsētā Oberhofā, kas notiks janvāra beigās.

Izmantotie resursi:
LETA

  -1 [+] [-]

, 2022-11-18 17:16, pirms nedēļas
Super!!!!

  +1 [+] [-]

, 2022-11-18 17:55, pirms nedēļas
Gribētos zināt, kas tie ir par organizatoriskajiem iemesliem, kuru dēļ EČ Olimpiskajā sporta veidā var pārcelt 2 mēnešus pirms norises? Sezonas sākumā daudzas valstis, ieskaitot mūsējos, tur brauca uz treniņiem un mačiem.

     [+] [-]

, 2022-11-18 18:33, pirms nedēļas
Diskusiju virzītājs Edgars rakstīja: Gribētos zināt, kas tie ir par organizatoriskajiem iemesliem, kuru dēļ EČ Olimpiskajā sporta veidā var pārcelt 2 mēnešus pirms norises? Sezonas sākumā daudzas valstis, ieskaitot mūsējos, tur brauca uz treniņiem un mačiem.
Gan jau tiem nabagiem norvēģiem naudas nav, domāju tāpēc.

     [+] [-]

, 2022-11-18 19:05, pirms nedēļas
Iespējams, norvēģiem problēmas ar infrastruktūru, transportu un/vai dalībnieku izmitināšanu... Lillehammerē sen nekas ievērības cienīgs nav noticis.

  -2 [+] [-]

, 2022-11-18 20:05, pirms nedēļas
Cik jauki, Siguldas ekonomikai tas ļoti noderēs! Šogad arī daudz treniņu komandām Siguldā. Paldies Dievam, to Daiņu izšarīja no trases valdnieka, kurš nelaida komandas trenēties. Taga viesnīcas pilnas ar sportistiem jau no oktobra otrās puses, Siguldas plaukst un zeļ

  -2 [+] [-]

, 2022-11-18 20:16, pirms nedēļas
Norvēģi sāk saprast, ka vajag atmesties no šļūkāšanas, bet mūsējiem jauns iemesls nolaist naudu pa reni

     [+] [-]

, 2022-11-18 20:17, pirms nedēļas
ice F-1 rakstīja: Super!!!!
Nevar būt, tev kaut kas pat patīk

     [+] [-]

, 2022-11-18 20:24, pirms nedēļas
Čurbāna depozītprogramma rakstīja: Nevar būt, tev kaut kas pat patīk
Es fiksi dabūju...

     [+] [-]

, 2022-11-18 21:53, pirms nedēļas
Cik esmu dzirdējis, tad problēmas galveno kārt ir ar trasi. Jā Sigulda pateicoties Dainim Dukuram ir perfektā stāvoklī, jo viņam izdevās panākt 2 milj. finansējumu Siguladas trases pārbūvei un infrastruktūras uzlabošanai utt. Tāpēc arī Zviedrija izlēma, ka Latvija ir labākas variants OS renes sporta veidu aizvadīšanai un nevis Norvēģija!
Latvija daudzās nozarēs ir labāka par vecajām rietumu valstīm, bet par to mums nestāsta un neraksta, jo cilvēkus piesaista vairāk neveiksmes un negatīvā informācija, nekā pozitīvā!

     [+] [-]

, 2022-11-18 23:35, pirms nedēļas
Hm, gaidām medaļu birumu!