Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:323, Did:0, useCase: 0

Šorttrekists Krūzbergs PK posmā kvalificējas ceturtdaļfinālam arī 1000m

Ivars Bācis
Ivars Bācis

Šorttrekists Krūzbergs PK posmā kvalificējas ceturtdaļfinālam arī 1000m
Roberts Krūzbergs. Foto no sportista personīgā arhīva.

Šodien Ungārijas pilsētā Debrecenā ar otro sacensību dienu turpinājās Pasaules kausa trešais posms šorttrekā. Trešajā disciplīnā jeb 1000m no Latvija šorttrekistiem vislabāk nostartēja Roberts Krūzbergs, kurš pārvarēja pirmās divas kārtas un kvalificējās ceturtdaļfinālam.

Vakar veiksmīgi Latvijas šorttrekistiem sākās Pasaules kausa trešais posms, jo 1500m distancē pusfinālam (21 no 80 šorttrekistiem) kvalificējās Reinis Bērziņš, bet 500m ceturtdaļfinālā labāko divdesmit vidū (katrā distancē atšķiras nākamajās kārtās iekļuvušo dalībnieku skaits – aut.piez.) tika Roberts Krūzbergs.

Šodien pirmās kārtas tika aizvadītas trešajā individuālajā disciplīnā 1000m. Priekšsacīkstēs startēja nedaudz virs 80 dalībniekiem, no kuriem faktiski puse jeb 40 tika otrajā kārtā. Viņu vidū bija arī jelgavnieks Reinis Bērziņš un ventspilnieks Roberts Krūzbergs, kuri abi finišēja savā slidojumā ātrāko divu vidū, kuri automātiski tika otrajā kārtā.

Otrajā kārtā Krūzbergs turpināja iesākto un atkal bija labāko divu vidū, finišēdams aiz holandieša un automātiski tiekot trešajā kārtā jeb ceturtdaļfinālā labāko 20 vidū. Līdz ar to Ventspils Augstas klases sportistu sagatavošanas centra un sporta skolas “Spars” pārstāvis sarūpējis divus ceturtdaļfinālus. Bērziņu apsteidza kanādietis, francūzis un holandietis, līdz ar to jelgavniekam sanāca ieņemt 4.vietu slidojumā, kas dod tiesības turpināt cīņu par 26.-30.vietu.

Trešā mūsu dalībniece Anna Jansone priekšsacīkstēs finišēja piektā no piecām dalībniecēm savā slidojumā, bet tomēr beigās 66 dalībnieču vidū spēja ieņemt 56.vietu.

Rītdien Bērziņš cīnīsies pusfinālā 1500m, bet Krūzbergam paredzēts ceturtdaļfināls 500m.