Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:323, Did:0, useCase: 0

Odermatam pietrūkst trīs simtdaļu līdz otrajai uzvarai supergigantā

Ivars Bācis
Ivars Bācis

Odermatam pietrūkst trīs simtdaļu līdz otrajai uzvarai supergigantā
A.Kilde. Foto: P Photo/Gregory Bull

Pasaules kausa posmā kalnu slēpošanā, kas norisinās Bīverkrīkā (ASV), vīriešiem otrajā supergigantā šajā sezonā ļoti spraigā cīņā beidzot pie uzvaras tika norvēģis Aleksandrs Kilde, kurš par 0,03 sekundēm apsteidza pirmās dienas uzvarētāju Marko Odermatu no Šveices.

Dienu iepriekš supergigantā nekādas cerības konkurentiem neatstāja pagājušās sezonas pasaules kausa vicelīderis Marko Odermats no Šveices, uzvarot ar gandrīz astoņu sekunžu desmitdaļu pārsvaru. Vakar šveicietis arī lielāko vairumu apsteidza ar samērā lielu starpību, taču vienam ātruma disciplīnu speciālistam viņam tomēr nācās piekāpieties. Un tas bija 2019./2020.gada kopvērtējuma uzvarētājs Kilde, kurš vadībā izvirzījās tikai pašās beigās. Norvēģis svinēja karjeras septīto uzvaru, iepriekšējo reizi visus pārspējot pirms gada, bet šo sezonu sākot ne visai veiksmīgi līdz vakardienas startam.

Arī otrajā supergigantā uz pjedestāla kāpa Ziemeļamerikas pārstāvis, šoreiz tam esot amerikānim Trevisam Ganjongam, kurš iepriekšējo reizi trijniekā bija gandrīz pirms pieciem gadiem. Iepriekšējos divos startos trijniekā tikušais austrietis Matiass Maijers šoreiz ierindojās 4.vietā, aiz sevis atstājot otro dienu pēc kārtas sešinieku noslēdzošos Krihmairu un Penturo.

Pasaules kausa posms kalnu slēpošanā, supergigants vīriešiem, Bīverkrīka (ASV), otrās sacensības, 59 dalībnieki

V.SportistsValstsRezultāts
1.Aleksandrs KildeNorvēģija1:10.26
2.Marko OdermatsŠveice+0.03
3.Treviss GanjongsASV+0.37
4.Matiass MaijersAustrija+0.92
5.Vincents KrihmairsAustrija+0.95
6.Aleksis PenturoFrancija+0.98

Finišēja 45 dalībnieki

Pasaules kausa kopvērtējums vīriešiem

V.SportistsValstsPunkti
1.Marko OdermatsŠveice330
2.Matiass MaijersAustrija230
3.Vincents KrihmairsAustrija170
4.Aleksandrs KildeNorvēģija129
5.Aleksis PenturoFrancija125
6.Džino KaviecelsŠveice116