Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:7, Did:0, useCase: 0

''RTU/Robežsardze/Jūrmala'' Igaunijas tūri noslēdz ar zaudējumu jaunajiem līderiem

Ivars Bācis
Ivars Bācis

''RTU/Robežsardze/Jūrmala'' Igaunijas tūri noslēdz ar zaudējumu jaunajiem līderiem
Foto: Alex Puskins.

Šodien Credit24 Meistarlīgā zaudējumu pret Tartu “Bigbank” cieta “RTU/Robežsardze/Jūrmala”, kas vienam no vadošajiem Igaunijas klubiem piekāpās ar 0:3.

# Vakar Baltijas līgā Tallinā “RTU/Robežsardze/Jūrmala” nespēja neko likt pretī Igaunijas galvaspilsētas klubam “Selver”, bet šodien viesos bez ierunām ar tādu pašu rezultātu 0:3 (18:25, 18:25, 16:25) zaudēja “Bigbank”.

# Šajā nedēļas nogalē šiem pašiem Igaunijas klubiem ar 0:3 zaudēja arī "Biolars/Jelgava MSĢ”, tādējādi mūsu abu klubu bilance šajās trijās dienās Igaunijā ir 0:4 spēļu ziņā, bet pa setiem 0:12, neizdodoties paņemt vienu setu pret ziemeļu kaimiņu grandiem.

# Pirmais sets sākās līdzīgi, bet tad igauņi panāca 10:6. “RTU/Robežsardze/Jūrmala” spēja samazināt starpību līdz divi – 9:11, kā arī nedaudz vēlāk vēl saglabāja nelielu intrigu, pie rezultāta 12:17 gūstot divus punktus pēc kārtas – 14:17. Turpinājumā Tartu klubs guva četrus punktus pēc kārtas, un pie rezultāta 14:21 intriga bija zudusi.

# Otro setu veiksmīgāk iesāka igauņi, bet tad mūsējie spēja panākt 10:11. “Bigbank” izdevās gūt četrus punktus un izveidot piecu punktu pārsvaru – 10:15, bet Latvijas komanda ar veiksmīgu darbību pietuvojās līdz 14:17. Un tāpat kā pirmajā setā pie šāda rezultāta ziemeļu kaimiņi atkal guva četrus punktus pēc kārtas, atrisinot jautājumu par uzvarētāju otrajā setā, kurš noslēdzās ar tādu pašu rezultātu kā pirmais – 18:25.

# Trešo setu Raimonda Vildes audzēkņi sāka ļoti apņēmīgi, esot vadībā ar divu punktu pārsvaru 7:5 un 8:6. Tad sekmīgāk izdevās nospēlēt mājiniekiem, bet mūsu puiši atjaunoja līdzsvaru – 9:9.

# Turpinājumā “Bigbank” guva trīs punktus, bet paņemtais minūtes pārtraukums nelīdzēja, jo pretinieki tuvāk par mīnus trim neļāva pietuvoties 12:15. Vēlāk mājinieki ļāva mums gūt tikai četrus punktus, uzvarot ar lielāko starpību no visiem setiem – 16:25.

# Matīss Gabdulļins sakrāja 14 punktus, bet Jānis Teikmanis guva deviņus punktus.

# Ceturtā uzvara četrās spēlēs ļāva Tartu klubam ar 12 punktiem uzvirzīties vadībā, uz otro vietu nobīdīt līdzšinējos līderus “Gargzdai Amber-Arlanga” no Lietuvas, kuriem ir par vienu spēli mazāk un kuri arī nav izbaudījuši zaudējumu rūgtumu. Vēl viens klubs, kas nav zaudējuši, ir mūsu Jēkabpils “Lūši”, kuri aizvadījuši tikai vienu spēli un ar 3 punktiem ir piektie.

# Tikmēr “RTU/Robežsardze/Jūrmala” pēc piektā zaudējuma piecās spēlēs atrodas priekšpēdējā 8.vietā, apsteidzot vien "Biolars/Jelgava MSĢ”, kam bilance 0:3.