Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:474, Did:0, useCase: 3

Krievijas biatlona treneris: "Vai iesniegt protestu pret dabu?"

Kristaps Zālītis

Krievijas biatlona treneris: "Vai iesniegt protestu pret dabu?"
Ainava 10km sprinta sacensībās. Foto: Scanpix Sweden
Vankūvera 2010, OS-Biatlons (Vīrieši) 10km sprints
1. Vincent Jay 24:07.8  
14. Ilmārs Bricis 25:41.3  
betSafe
50. Andrejs Rastorgujevs 27:05.3  
64. Kristaps Lībietis 27:32.5  
78. Edgars Piksons 28:23.0  

Sacensību laikā uznākušais slapjais sniegs būtiski ietekmēja biatlona sprinta sacensību rezultātus Vankūveras olimpiskajās spēlēs. Savus komentārus par 10km sprinta distanci vīriešiem snieguši šīs disciplīnas varenie.

Sacensību galvenais favorīts Ule Einārs Bjerndālens, kurš palika 17.vietā, uzskata, ka pēdējā aplī sniega dēļ zaudējis 40 sekundes. „Kad uznāca sniegs, cīnīties kļuva bezcerīgi. Šautuvē gan kļūdas pieļāvu pats un laika apstākļus tajā nevaru vainot.”

No norvēģiem pirmais startēja sudraba medaļas ieguvējs Emils Helge Svendsens: „Tagad iedzīšanai jābūt manai. Man jāuzbrūk kā es to vēl dzīvē neesmu darījis. Laika apstākļi, protams, ietekmēja rezultātus. Kad es finišēju, redzēju, kā trasē dodas Lars Bergers. Vien nodomāju – nē, nē, nē...”

„Visiem sportistiem šajās sacensībās nebija vienādi apstākļi, bet mēs startējam sporta veidā brīvā dabā un ar to ir jārēķinās,” pārdomās dalās Vācijas izlases treneris Franks Ulrihs. „Šodien mums nebija izredžu un šajos apstākļos mēs tikai varējām mēģināt ierobežot zaudējumus. Stefanam (19.vieta) izdevās parādīt lielisku sniegumu un, ja tas būtu noticis labākos laika apstākļos, viņš būtu ļoti augstā vietā.”

„Šodienas sacensības bija loterija ar desmit dalībniekiem, kuriem paveicās startēt pirmajiem. Mans 76.starta numurs apstākļos kādi šeit valda jau pirms starta nebija cerīgs, bet, kad sākās sniegs un lietus, mans liktenis bija izlemts,” stāsta 30.vietā finišējušais krievs Antons Šipuļins. „Mēs ar treneriem pat neskatījāmies sacensību detalizētu protokolu, jo no tā neko lietderīgu tik un tā nevar secināt.”

Savam audzēknim piekrita Krievijas izlases galvenais treneris Vladimirs Barnašovs: „Šodien uzvarēt varēja tikai pirmie desmit startējušie. Visus pārējos no olimpiādes faktiski nogrieza. No mūsējiem pacīnīties varēja tikai Čerezovs, kurš arī uzrādīja labāko rezultātu (10.vieta). Kad sākās sniegs, viss bija beidzies. Vai vajadzēja atcelt sacensības? Es tādus gadījumus atminos, bet šeit tas ir neiespējami. Vai iesniegt protestu? Pret ko – pret dabu?”

     [+] [-]

, 2010-02-15 00:45, pirms 13 gadiem
ko tik neteks, pirmajaa 10niekaa iekljuva kuri starteeja ar 13,14,26 starta numuru
Slēpts komentārs: noconnect

 +11 [+] [-]

, 2010-02-15 01:06, pirms 13 gadiem
noconnect rakstīja: Krieviem ka tik kādu protestu iesniegt....
vispār izlasīji rakstu?
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs: noconnect
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +2 [+] [-]

, 2010-02-15 01:52, pirms 13 gadiem
noconnect rakstīja: Krieviem ka tik kādu protestu iesniegt....
Tipisks Esporta lietotājs - izlasa virsrakstu, rakstu izlaiž un drukā komentu. Jāatceras, ka autori ir naski uz interesantiem un divdomīgiem virsrakstiem

  +2 [+] [-]

, 2010-02-15 04:10, pirms 13 gadiem
noconnect rakstīja: Krieviem ka tik kādu protestu iesniegt....
Tā ir bija krievu trenera ironija āmur. Kad tika pārtrauktas biatlona sacensības Nagano, toreiz medaļu Bricim no kakla norāva vācieši ja kas.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +1 [+] [-]

, 2010-02-15 11:17, pirms 13 gadiem
Svensens malacis, ja tiešām pareizi pārtulkots ko teicis. Tas ir augsta līmeņa atlēta vienīgais pareizais domu gājiens. Lai veicas...
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja