Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2935, Did:0, useCase: 0

Pēc olimpiešu uzvarām pludmales volejbola nometnē Latvijā mači ir enerģiskāki

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Pēc olimpiešu uzvarām pludmales volejbola nometnē Latvijā mači ir enerģiskāki
Foto: instagram.com/kravcenokaa

Tokijas olimpiskajās spēlēs Latvijas pludmales volejbola dueti Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka un Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs cīnīsies par bronzu. Tikmēr pludmales volejbola nometnē Limbažu novadā aktīvi seko līdzi mūsu zvaigžņu panākumiem. Pēc viņu uzvarām jauniešu nometnē treniņi ir enerģiskāki, pēc iekļūšanas pusfinālā bija jārīko pat turnīrs. Par to tika vēstīts Latvijas Televīzijas raidījumā "Panorāma".

Limbažu novadā notiekošajā nometnē jauniešus iedvesmo olimpiešu sasniegumi. Nometnē tiek organizēta arī olimpisko spēļu pludmales volejbola turnīra skatīšanās, kad startē mūsējie. Epidemioloģisko apsvērumu dēļ skatīšanās laikā jaunieši tiek sadalīti divās grupās.

Pēc uzvarām jauniešiem patīk doties laukumā un atdarināt mūsu olimpiešu izspēles. Nometnē īpaši enerģiskas spēles ir tās, kas notiek uzreiz pēc Latvijas panākumiem Tokijā. Kad pludmales volejbola dueti iekļuva Tokijas pusfinālā, nometnē bija vajadzība rīkot pat turnīru.

Trenerus tas priecē, jo mūsdienās jauniešus grūti atraut no tehnoloģijām. "Video spēles pašlaik ir viena no lielākajām problēmām," atzīst Rīgas Volejbola skolas treneris Gatis Vanags. "Bērns ir tā iegrožots savā planšetē, televizoros un datoros, ka viņš ir jāuzrunā - nāc sportot, mēs gribam, tu būsi labs!"

Olimpisko spēļu gados vienmēr ir vērojams jauno spēlētāju pieplūdums. Nav šaubu, ka tā būs arī šoreiz. "Te ir trenējušies gandrīz visi, kuri ieguva medaļas jau pirms 10-15 gadiem," atklāj Rīgas Volejbola skolas treneris Normunds Lūsis.

.

Izmantotie resursi:
Latvijas Televīzijas raidījums "Panorāma"

Noderīgas saites:

Tokijas OS ziņas
Latvijas olimpiskā komanda
Starti, rezultāti, tiešraides
Medaļu kopvērtējums

Skaties visus olimpisko spēļu notikumus tiešraidēs, abonējot discovery+ pie Go3!

  +3 [+] [-]

, 2021-08-05 22:05, pirms 3 mēnešiem
Respekts un cieņa!

  +3 [+] [-]

, 2021-08-05 22:06, pirms 3 mēnešiem
Lai veicas jaunajiem un vecajiem!