Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource646 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1593, Did:0, useCase: 1
Publicitātes foto

Pirmajā Jelgavas nakts pusmaratonā uzvaru izcīna Rolands Kaimiņš

Pašā vasaras vidū, 12. jūlijā Jelgava uz vienu dienu pārvērtās par Latvijas skriešanas centru, pulcējot turpat divus tūkstošus pirmā Sportland Jelgavas nakts pusmaratona dalībniekus. Pilsētas iedzīvotāju un viesu interese par pasākumu to izvērta par patiesiem skriešanas svētkiem veselas dienas garumā, noslēdzoties ar uguns šovu un finišu vēlā vakara stundā.
Uz goda pjedestāla K.Bērziņš (no kreisās), V.Zolnerovičs un K.Kaimiņš
Foto: Inesis Babāns

Ventspils pusmaratonā uzvar Zolnerovičs un Prokopčuka

15.jūnijā notika piektais Ventspils Piedzīvojumu parka pusmaratons, kas reizē bija sacensību seriāla "Skrien Latvija 2014" 3.posms un Latvijas čempionāts pusmaratonā. Ar jaunu trases rekordu (01:05:30 h) pirmais finišēja Valērijs Zolnerovičs, bet sieviešu konkurencē ātrākā bija Jeļena Prokopčuka – 01:13:32 h.
Jeļena Prokopčuka
Foto: Andrejs Terentjevs, F64
1

Prokopčuka skries Ventspils pusmaratonā

Viena no pasaules labākajām maratonistēm Jeļena Prokopčuka 15.jūnijā startēs Piedzīvojuma Parka pusmaratonā Ventspilī, kur veiks 21,097 km distanci, informē Ventspils Maratona klubs.
Foto: skrienlatvija.lv

Jelgava skrējēju pārņemta: notiek gatavošanās pirmajam nakts pusmaratonam

Jelgavā, 12.jūlijā, notiks pirmais Sportland Jelgavas nakts pusmaratons, kas vienlaikus būs arī skriešanas seriāla „Skrien Latvija” 4.posms. Šis Latvijā ir unikāls skriešanas pasākums, jo dalībnieki startu uzsāks vēlu vakarā, kā arī šis pusmaratons būs pirmais lielākais masu skrējiens Zemgalē. Starts 5km, 10km un pusmaratona distancēm tiks dots plkst. 20:00 pilsētas centrā. Savukārt jau no plkst. 18:00 notiks bērnu skrējieni. Līdz ar maiju ir sākušies gatavošanās koptreniņi, kuros bez maksas var piedalīties ikviens interesents.
Publicitātes foto

Biķernieku pusmaratonā uzvar Žolnerovičs un Ābele

Par skriešanas seriāla "Skrien Latvija" otrā posma Biķernieku pusmaratona uzvarētājiem svētdien kļuva Latvijas rekordists pusmaratonā un maratonā Valērijs Žolnerovičs un Jeļena Ābele.
Dace Lina
Foto: Romāns Kokšarovs, Sporta Avīze, F64

"Skrien Latvija" otrajā posmā Biķerniekos startēs arī Lina un Jesko

Jau pēc dažām dienām, 27.aprīlī, Rīgā, Biķernieku kompleksajā sporta bāzē pulcēsies skrējēju tūkstoši, lai izbaudītu vienotību un cīņas garu skriešanas seriāla "Skrien Latvija" otrajā posmā Biķernieku pusmaratonā, informē pasākuma organizatori.
Foto: skrienlatvija.lv

"Skrien Latvija" otrajam posmam pieteikušies jau vairāk nekā 1000 skrējēju

Līdz skriešanas seriāla "Skrien Latvija" otrajam posmam Biķernieku pusmaratonam atlikušas nedaudz mazāk kā desmit dienas. Par pazeminātu maksu Biķernieku pusmaratonam var pieteikties līdz 23. aprīlim, informē pasākuma organizatori.
Publicitātes foto
1

Jelgavā notiks pirmais nakts pusmaratons Latvijā

2014.gada 12.jūlijā pirmo reizi notiks Jelgavas nakts pusmaratons, kas būs pirmais šāda veida Latvijas mēroga masu skriešanas pasākums Zemgalē un viens no skriešanas seriāla „Skrien Latvija“ posmiem.
Foto: skrienlatvija.lv

Var pieteikties "Skrien Latvija" otrajam posmam - Biķernieku pusmaratonam

Pēc nepilnām trim nedēļām, 27.aprīlī, Biķernieku kompleksajā sporta bāzē Rīgā tiks aizvadīts skriešanas seriāla "Skrien Latvija" otrais posms - Biķernieku pusmaratons. Pieteikšanās sacensību otrajam posmam rit pilnā sparā. Jāatceras, ka Biķerniekos skriešanas cienītājus sagaida daudz dažādu labumu, tāpēc jāizmanto iespēja pieteikties līdz 17.aprīlim, kad dalības maksa ir zemāka, informē organizatori.
Foto: Kārlis Pakārklis

"Skrien Latvija" sezonu Rēzeknē ar uzvarām sāk Roze un Valtere

Svētdien ar kuplu dalībnieku skaitu Latgales sirdī Rēzeknē startēja skriešanas seriāla "Skrien Latvija" ceturtā sezona. Pirmajā posmā par labākajiem pusmaratona distancē kļuva Renārs Roze un Kitija Valtere.
Foto: Skrien Latvija

Ar dalībnieku rekordskaitu Rēzeknē startēs "Skrien Latvija" sezona

Svētdien, 6.aprīlī Rēzeknē startēs jau ceturtā "Skrien Latvija" sezona. Organizatori ir pacentušies, lai Latgales sirdī startētu gandrīz 2000 dalībnieku, kas ir teju divarpus reizes vairāk nekā pirms gada.
"Skrien Latvija" preses konference
Foto: Andris Mačāns

"Skrien Latvija" seriālā Liepāju nomainīs Jelgava

14. martā ar preses konferenci tirdzniecības parkā "Alfa" tika atklāta skriešanas seriāla "Skrien Latvija" ceturtā sezona. Tāpat kā pirms gada, "Skrien Latvija" sezona sāksies ar Rēzeknes pusmaratonu, kas šogad norisināsies 6. aprīlī, informē organizatori.
Foto: Skrien Latvija

Noslēgusies skriešanas seriāla "Skrien Latvija” 2013 sezona

Aizvadītajā sestdienā, 30. novembrī Valmierā norisinājās skriešanas seriāla "Skrien Latvija 2013" svinīgais noslēguma pasākums, kurā īpaši tika sveikti ātrākie skrējēji un veiksmīgākās komandas.
Renārs Roze 
Foto: 1188.lv

"Skrien Latvija" pēdējā posmā Siguldā triumfē Roze un Lina

Par skriešanas seriāla "Skrien Latvija" pēdējā, septītā, posma uzvarētājiem sestdien Siguldas pusmaratonā kļuva Renārs Roze un Dace Lina. Līdz ar Siguldas pusmaratonu noslēdzās "Skrien Latvija" trešā sezona.
Foto: Biedrība "Skrien Latvija"

Sestdien "Skrien Latvija" 2013 pēdējais posms – Siguldas pusmaratons

Šo sestdien, 12. oktobrī Siguldā tiks dots starts šī gada pēdējam skriešanas seriāla „Skrien Latvija” posmam – Siguldas pusmaratonam.
Foto: Biedrība "Skrien Latvija"

12. oktobrī Siguldā "Skrien Latvija" noslēguma posms

Siguldas pusmaratona organizatori uzaicina visus aktīvās atpūtas piekritējus uz "Skrien Latvija" septīto noslēguma posmu Siguldā, zelta lapu laikā 12. oktobrī.
Kristaps Bērziņš
Foto: Skrien Latvija
1

Latvijas čempions maratonā: "Galvenais mērķis bija neizstāties debijā"

Latvijas čempions maratona distancē Kristaps Bērziņš, kas aizvadītajā nedēļas nogalē savā debijas reizē maratonā triumfēja Latvijas čempionātā, sarunā ar portālu Sportacentrs.com komentēja savu sniegumu aizvadītajā "Skrien Latvija" sestajā posmā.
Dace Lina
Foto: Romāns Kokšarovs, Sporta Avīze, f64
3

Latvijas čempioni maratonā – Bērziņš un Lina

Šodien Valmierā tika aizvadīts "Skrien Latvija" skriešanas seriāla sestais posms, kas vienlaikus bija Latvijas čempionāts maratonā. Par valsts čempioniem 42.195 kilometru distancē kļuva Kristaps Bērziņš un Dace Lina.
Foto: vsknoskrien.lv

"Valmieras maratonā" būs pieejami tempa turētāji

Arī šogad "Valmieras maratonā", sadarbībā ar skrējēju klubu "Noskrien", maratonistiem un pusmaratonistiem būs iespēja izmantot tempa turētāju palīdzību.
8

"Sportlat" Valmieras maratons – 15. septembrī

Atlikušas 25 dienas līdz skriešanas seriāla „Skrien Latvija” 6. posmam - Sportlat Valmieras maratonam, kas notiks 15. septembrī, Valmierā. Sacensības vienlaicīgi būs arī Latvijas čempionāts maratonā.