Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1593, Did:0, useCase: 3

"Valmieras maratonā" būs pieejami tempa turētāji

Jānis Pārums

"Valmieras maratonā" būs pieejami tempa turētāji
Foto: vsknoskrien.lv

Arī šogad "Valmieras maratonā", sadarbībā ar skrējēju klubu "Noskrien", maratonistiem un pusmaratonistiem būs iespēja izmantot tempa turētāju palīdzību.

Pusmaratonā tempa turētāju plānotie finiša laiki būs 1 stunda un 30 minūtes, 1 stunda un 50 minūtes un 2stundas un 10 minūtes, savukārt maratonistiem - 3 stundas un 30 minūtes, 3 stundas un 45 minūtes, kā arī 4 stundas.

Tempa turētāju komanda būs tērpta īpašos kreklos un, kā jau ierasts, katram būs piestiprināts balons. Tempa turētāji nodrošinās vienmērīgu skrējiena tempu visas distances garumā, katru kilometru skrienot aptuveni vienādā ātrumā un finišējot maksimāli tuvu plānotajam laikam.

Atgāninām, ka starts abām augstākminētajām distancēm, kā arī "Nike" 10.5km, tautas skrējienam 5.8km un nūjošanai 15km būs jau šo svētdien, 15. septembrī plkst. 12:00 Valmierā. Bērnu skrējiena starts 11:00.

"Valmieras maratons" vienlaikus būs arī Latvijas čempionāts maratonā un skriešanas seriāla "Skrien Latvija" sestais no septiņiem posmiem. "Skrien Latvija" sezona noslēgsies 12. oktobrī ar Siguldas pusmaratonu.