Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:139, Did:0, useCase: 0

LOK pārtrauc projekta "Sporto visa klase" sezonu un atceļ finālsacensības

Agris Suveizda

LOK pārtrauc projekta "Sporto visa klase" sezonu un atceļ finālsacensības
"Sporto visa klase" sestās sezonas atklāšana "Arēnā Rīga". Foto: Latvijas Olimpiskā komiteja

Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) savā mājaslapā paziņojusi, ka projekta “Sporto visa klase” 6. sezona tiek pārtraukta un plānotās finālsacensības šajā mācību gadā tiek atceltas.

“Diemžēl krīzes situācija valstī ir radījusi apstākļus, kuri ietekmē arī projekta “Sporto visa klase” darbību”, komentē projekta idejas autors Žoržs Tikmers. “Neskatoties uz nodarbību un sacensību piespiedu atcelšanu, kā arī jaunu dalībnieku uzņemšanas atlikšanu, mēs plānojam atsākt projektu jaunajā mācību gadā. Pateicos par veiksmīgo sadarbību un novēlu katram stipru veselību”.

Kaut arī dalībnieku pieteikšanās jaunajai sezonai tiek atlikta, 2020./2021.mācību gadā dalību projektā varēs turpināt un piecas reizes nedēļā sportot šobrīd iesaistītās 2.- 5.klases, kas valstī kopskaitā ir 369 klases un 8200 bērni. Programmas “Sporto visa klase” oficiālā mājaslapa internetā: sportovisaklase.olimpiade.lv.

Programmu organizē LOK sadarbībā ar “Olimpisko Solidaritāti”, Izglītības un zinātnes ministriju un pašvaldībām, to atbalsta LOK ģenerālsponsors “Latvijas Mobilais Telefons”, pārtikas un nepārtikas preču mazumtirdzniecības tīkls "Rimi Latvia", sporta preču veikalu tīkls SIA “Sportland”, holdinga kompānija “LNK Group”, un SIA “E.Gulbja Laboratorija”.

Izmantotie resursi:
LOK paziņo par projekta “Sporto visa klase” ...