Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:102, Did:0, useCase: 3

Austrālija nokārto uzvaru pār Argentīnu un apsteidz DĀR

Juris Miņins
Juris Miņins

Austrālija nokārto uzvaru pār Argentīnu un apsteidz DĀR
Samu Kerevi (ar bumbu) Foto:AFP/Scanpix

Austrālijas regbija izlase turpināja demonstrēt lielisku spēli un savā pirmspēdējā 2021. gada Regbija čempionāta spēlē ar 27:8 pārspēja Argentīnu.

Austrālijas izlase uz spēli ar Argentīnu varēja gatavoties labā noskaņojumā, jo divos iepriekšējos mačos viņi bija pieveikuši esošos Pasaules kausa čempionus, Dienvidāfrikas Republikas komandu. Argentīniešiem, gluži pretēji, četrās spēlēs fiksēti četri zaudējumi un bija jāmeklē iespējas kā atgriezties uz uzvaru takas.

Spēles ievadā "Los Pumas" varēja izvirzīties vadībā, taču Emiliano Bofeli sita garām vārtiem, ko tūdaļ izmantoja Semu Kerevi, veicot iespaidīgu reidu pretinieku ieskaites zona virzienā un, lai arī viņš pats līdz tam netika, piecus punktus, tiekot galā ar trim aizsargiem, guva Rīzs Hodžs. Bez sava piezemējuma Kerevi nepalika, jo tieši viņš bija tas, kurš bumbu piespieda ieskaites zonā puslaika vidū.

Jāsaka, ka visu spēli austrālieši, kas bija gan šī mača, gan arī visa turnīra faktiskie saimnieki, jo Covid-19 ierobežojumu dēļ turnīrs notiek Austrālijā, pārliecinoši kontrolēja spēles gaitu un, lai arī viņu pārsvars, nebija nospiedošs, tas bija pārliecinošs, lai īsta uztraukuma par spēles iznākumu nebūtu.

Otrajā puslaikā Hulians Montoija un Endrjū Kelavejs apmainījās ar piezemējumiem, taču austrālieši vēl piecus punktus guva no Džeimsa O'Konora sitieniem pa vārtiem un svinēja likumsakarīgu uzvaru – 27:8.

Pēc šīs uzvaras Austrālijas izlase Regbija čempionātā ir pakāpusies uz otro pozīciju, apsteidzot DĀR izlasi, kas, kā ziņojām iepriekš, šodien atzina Jaunzēlandes pārākumu ar 17:19.

Cīņa par otro vietu arī ir vienīgā intriga, kas no turnīra tabulas viedokļa ir palikusi uz pēdējo kārtu, jo "All Blacks" ir jau garantējuši sev uzvaru visā turnīrā, bet Argentīnai nav iespēju izvairīties no palikšanas pēdējā pozīcijā.

2021. gada Regbija čempionāta izspēle noslēgsies nākamnedēļ, kad komandas tiksies atkal. Jaunzēlande spēlēs pret DĀR, bet Austrālija cīnīsies ar Argentīnu.

2021. gada Regbija čempionāts

#KomandaSUNZP
1.Jaunzēlande550024
2.Austrālija530213
3.DĀR520311
4.Argentīna50050