Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:102, Did:0, useCase: 3

Jaunzēlande atgriežas Pasaules reitinga pirmajā vietā

Juris Miņins
Juris Miņins

Jaunzēlande atgriežas Pasaules reitinga pirmajā vietā
Foto:EPA/Scanpix

Šodien Starptautiskās regbija savienības, jeb "World Rugby", publicētajā Pasaules rangā ir notikušas būtiskas izmaiņas, jo līderpozīcijās Jaunzēlande ir nomainījusi Dienvidāfrikas Republiku.

Iepriekš jau ziņojām, ka pēc Jaunzēlandes uzvaras pār Argentīnu un DĀR divām neveiksmēm pret Austrāliju, kas abas notika Regbija čempionātā, notiks Pasaules ranga līderu maiņa un šodien tas ir izziņots oficiāli – pirmo reizi kopš 2019. gada oktobra, jeb kopš iepriekšējā Pasaules kausa izcīņas, DĀR vairs nav planētas spēcīgākā vienība un tās vietu ir ieņēmusi Jaunzēlande.

Tās gan nav vienīgās izmaiņas reitingā, jo arī austrālieši, divreiz pēc kārtas pieveikušie DĀR, ir piedzīvojuši kāpumu un no piektās pozīcijas nu ir tikuši līdz trešajai. Apsteigtas ir Anglijas un Īrijas izlases, kas gan šobrīd mačus neaizvada.

Jāsaka, ka, tā kā no starptautiskajiem mačiem šobrīd notiek tikai Regbija čempionāts, citas izmaiņas reitingā nav notikušas.

Latvijas izlase "World Rugby" Pasaules reitingā ieņem 63. pozīciju 110. komandu konkurencē.

"World Rugby" reitings TOP-25, 20. septembris

#Komanda
1.Jaunzēlande
2.DĀR
3.Austrālija
4.Anglija
5.Īrija
6.Francija
7.Argentīna
8.Skotija
9.Velsa
10.Japāna
11.Fidži
12.Gruzija
13.Samoa
14.Itālija
15.Tonga
16.ASV
17.Urugvaja
18.Rumānija
19.Portugāle
20.Spānija
21.Kanāda
22.Honkonga
23.Krievija
24.Nīderlande
25.Namībija

Izmantotie resursi:
https://www.world.rugby/