Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:271, Did:0, useCase: 0

Arī otrā pasaules titulcīņa šahā noslēdzas ar neizšķirtu

Agris Suveizda

Arī otrā pasaules titulcīņa šahā noslēdzas ar neizšķirtu
Magnuss Kārlsens. Foto: EPA/Scanpix

LETA. Pasaules šaha čempionāta otrajā partijā sestdien Dubaijā mačā starp pašreizējo pasaules čempionu norvēģi Magnusu Kārlsenu un Krievijas Šaha federācijas pārstāvi Janu Ņepomņaščiju tika fiksēts neizšķirts.

Otrajā partijā ar baltajām figūrām spēlēja Kārlsens, taču arī šī partija beidzās neizšķirti. Par miera līgumu lielmeistari vienojās 58.gājienā, kad katram no viņiem bez karaļa bija palicis pa tornim un diviem bandiniekiem.

Pēc divām partijām rezultāts ir neizšķirts - 1-1. Trešā partija notiks svētdien. Mačā paredzētas 14 partijas. Neizšķirta gadījumā tiks aizvadītas cīņas ar saīsinātu laika kontroli.

Cīņas balvu fonds ir divi miljoni eiro. 60% no tiem tiks uzvarētājam. Ja pēc 14 partijām tiks fiksēts neizšķirts, uzvarētājs taibreikā jeb partijās ar saīsinātu laika kontroli saņems 55% no šīs summas.

Izmantotie resursi:
LETA