Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 3

Dohā sāks Samoilovs un Zemļaks, Točs un Berntsens, Samoilovs un Prištaucs

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Dohā sāks Samoilovs un Zemļaks, Točs un Berntsens, Samoilovs un Prištaucs
Aleksandrs Samoilovs. Foto: kingofthecourt.com

Kataras galvaspilsētā Dohā šovakar tika noskaidrotas "King of the Court" pludmales volejbola finālsacensību komandas. Vīriešu turnīrs sāksies 5. janvārī plkst. 14.50 pēc Latvijas laika, savukārt sieviešu mačiem starts tiks dots 6. datumā plkst. 13.35.

Atgādinām, ka Ziemassvētku vakarā tika publiskoti grupu sastāvi, tomēr koronavīrusa pandēmija un savainojumi izraisīja izmaiņas - tostarp neieradās itāļi, poļi un amerikāņi. Skaļākais jaunums: piedalīsies arī interesants starptautiskais duets Oļegs Stojanovskis (Krievija) un Aleksandrs Brouvers (Nīderlande).

4. janvārī tika plānots, ka "King of the Court" finālturnīrā Latviju pārstāvēs Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš, piedalīsies arī Edgars Točs ar norvēģi Matiasu Berntsenu (nevis ar amerikāni Troju Fīldu), Anastasija Kravčenoka ar austrālieti Fību Belu un Mihails Samoilovs ar slovēni Nejcu Zemļaku (oficiālajā biļešu tirdzniecības vietnē skatītājiem gan tiek solīts Mārtiņš Pļaviņš).

5. janvāra jaunums: Šmēdiņa slimības dēļ Samoilovs Dohā spēlēs ar austrieti

Vīriešu turnīrā spēlēs 20 dueti, savukārt sieviešu mačos sacentīsies 15 komandas. Balvu fonds - 325 000 ASV dolāri. Pasākums notiks 250 hektāru lielajā sporta kompleksā "Aspire Zone" jeb Dohas sporta pilsētā. Šajā sporta kompleksā ietilpst arī "Khalifa International Stadium", kur 2019. gadā tika aizvadīts pasaules čempionāts vieglatlētikā un 2022. gadā risināsies Pasaules kauss futbolā.

Vīriešu grupas (šeit norādīts Kataras laiks)Sieviešu grupas vēl nav publiskotas...

"King of the Court" šovā izspēles risinās pēc pludmales volejbola ierastajiem noteikumiem, taču citādi sacensību gaita ir ļoti savdabīga un visai grūti saprotama ne tikai vidusmēra līdzjutējam...

Sieviešu sacensībās laukums ir sadalīts divās pusēs – karalieņu pusē un izaicinātāju pusē. Ar izlozes palīdzību tiek noteikts, kuras sāk karalieņu pusē, kuras – izaicinātāju pusē un kuras citas komandas gaida savu kārtu doties laukumā. Punktu iespējams gūt vienīgi karalieņu pusē – ja izspēlē, kuru vienmēr ar servi sāk izaicinātājas, uzvar karalienes, tad karalienes saņem vienu punktu, bet izaicinātājas dodas malā. Ja izspēlē uzvar izaicinātājas, tad karalienes dodas malā, izaicinātājas pāriet uz karalieņu pusi, taču punktu nesaņem. Ja izaicinātājas kļūdās servē, šis duets dodas malā, bet karalienes punktu nesaņem.

TIEŠRAIDE

Izmantotie resursi:
kingofthecourt.com

  +1 [+] [-]

, 2022-01-04 23:13, pirms 4 mēnešiem
Kur rādīs?

  +2 [+] [-]

, 2022-01-04 23:25, pirms 4 mēnešiem
Sieviešu grupas vēl nav, jo ne visas laicīgi ieradās. Jāsagaida testu rezultāti.

     [+] [-]

, 2022-01-05 10:11, pirms 4 mēnešiem
Kāpēc Pļaviņš nespēlēs ar Mišu?

Cik ilgi spēlē vienu kārtu (vai kā lai to nosauc)? Līdz noteiktam punktu skaitam vai uz laiku?

     [+] [-]

, 2022-01-05 11:06, pirms 4 mēnešiem
Damokla zobens rakstīja: Kāpēc Pļaviņš nespēlēs ar Mišu?

Cik ilgi spēlē vienu kārtu (vai kā lai to nosauc)? Līdz noteiktam punktu skaitam vai uz laiku?
Pļaviņam veikta operācija, info no viņa tvitera.

     [+] [-]

, 2022-01-05 11:14, pirms 4 mēnešiem
Pasākums notiks 250 hektāru lielajā sporta kompleksā "Aspire Zone"
Neapstrīdu, bet šaubos, ka platība ir tik liela.

     [+] [-]

, 2022-01-05 11:21, pirms 4 mēnešiem
Damokla zobens rakstīja: Kāpēc Pļaviņš nespēlēs ar Mišu?

Cik ilgi spēlē vienu kārtu (vai kā lai to nosauc)? Līdz noteiktam punktu skaitam vai uz laiku?
Nezinu, ko tu mēģini saukt par kārtu. Bet tas Round1 izskatās sekojoši - 15min komandas cīnās par punktiem, un, kad laiks beidzas, komanda ar zemāko punktu skaitu izstājas. 4 komandas turpina spēlēt vēl 15min. Pēc tam 3 komandas noskaidro uzvarētāju raundā, kura iegūst "golden ball" nākamajām kārtām.

     [+] [-]

, 2022-01-05 12:43, pirms 4 mēnešiem
F1ksais rakstīja: Nezinu, ko tu mēģini saukt par kārtu. Bet tas Round1 izskatās sekojoši - 15min komandas cīnās par punktiem, un, kad laiks beidzas, komanda ar zemāko punktu skaitu izstājas. 4 komandas turpina spēlēt vēl 15min. Pēc tam 3 komandas noskaidro uzvarētāju raundā, kura iegūst "golden ball" nākamajām kārtām.
Paldies par skaidrojumu!
Laiks taču netiek apturēts? Kā cīnās ar laika vilcināšanu?