Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 3

Graudiņa: "Pasaules posmos Nastjas ieguldījums ir ne mazāks par manu"

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Graudiņa: "Pasaules posmos Nastjas ieguldījums ir ne mazāks par manu"
Tīna Graudiņa un Anastasija Samoilova. Foto: volleyballworld.com

2021. gada Latvijas labākā sportiste Tīna Graudiņa pauž cerību jaunajā sezonā atrast, ko vēl labu varētu sasniegt. Par to tiek vēstīts "Sporta Avīzē".

Tīna Graudiņa/Anastasija Samoilova ar katru gadu sasniedz arvien labākus rezultātus. Pagājušajā sezonā bija divi sudrabi "Beach Pro" tūres elites posmos, bronza izlašu Eiropas čempionātā un zelts parastajā Eiropas čempionātā. "Mums jau izdevās biežāk tikt starp medaļniecēm," atzīst pludmales volejboliste. "Pat nezinu, kādam tagad jābūt nākamajam pakāpienam, bet gan jau atradīsim, ko vēl labu varētu sasniegt."

Latvijas pludmales volejbola flagmanes pasaules rangā ir pieciniekā. "Mēs ar Nastju šobrīd esam piektās pasaulē - ārprāts!" galvu saķer Graudiņa. "Ja mums to pateiktu pirms diviem gadiem, neticētu."

Neolimpiskajā sezonā attiecības ar konkurentēm bija visai labas, taču 2023. gadā sākas olimpiskā kvalifikācija. "Esam diezgan draudzīgas, vismaz tā bija pagājušajā sezonā. Redzēsim, kā attiecības pamainīsies tagad, kad katra uzvara var izšķirt, kura komanda tiks uz olimpiskajām spēlēm. Spriedzītes noteikti būs vairāk, gan jau kāda arī kļūs riebīgāka," prāto Latvijas spēlētāja. "Interesanti, kā attiecības veidojas, kamēr viena komanda regulāri ir pārāka, un kā pamainās, kad pēkšņi otra uzvar. Labs piemērs ir ar brazīlietēm Anu Patrīsiju un Dudu. Viņas ir ļoti draudzīgas un atsaucīgas, bet laukumā mūs visu laiku uzvarēja. Pēdējā turnīra laikā izrādījās, ka viņu treneris mūsu iepriekšējam trenerim esot teicis, ka viņas mums nekad nezaudēšot. Kad sezonas beigās Parīzē beidzot uzvarējām, bija ļoti salda sajūta."

2022. gada "Trīs zvaigžņu balvā" uz valsts labākās sportistes titulu pretendē arī Tīna Graudiņa, bet ne viņas pāriniece Anastasija Samoilova. Kāpēc tā? "Arī man gribētos to zināt. Laikam tas tiek skaidrots, ka uzvarēju Amerikas studenšu čempionātā [NCAA]. Domāju, nebūs viegli kādai Latvijas meitenei to Amerikā atkārtot," lēš titulētā pludmales volejboliste. "Bet skaidrs, ka pasaules posmos Nastjas ieguldījums ir ne mazāks par manu."

Izmantotie resursi:
Žurnāls "Sporta Avīze", Armands Sametis

     [+] [-]

, 2023-01-14 12:05, pirms gada
Labākas pārinieces par Nastju pagaidām Latvijā arī nav