Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 3

Šmēdiņa slimības dēļ Samoilovs Dohā spēlēs ar austrieti

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Šmēdiņa slimības dēļ Samoilovs Dohā spēlēs ar austrieti
Jānis Šmēdiņš un Aleksandrs Samoilovs. Foto: King of the Court / twitter.com/SamoilovSmedins

Kataras galvaspilsētā Dohā šodien sākas "King of the Court" finālsacensības. Līdz pēdējam brīdim tika cerēts, ka varēs piedalīties arī Jānis Šmēdiņš, kurš pēdējās dienās cīnās ar vēdera vīrusu. Šodien tika izlemts doties uz slimnīcu, līdz ar to Aleksandrs Samoilovs atradis jaunu pārinieku un šajā turnīrā spēlēs kopā ar austrieti Moricu Prištaucu.

25 gadus vecais un 192 centimetrus garais austriešu aizsargs Morics Prištaucs ir 2019. gada Eiropas čempionāta bronzas medaļnieks. "King of the Court" finālturnīrā sākotnēji bija pieteikts kopā ar savu ierasto pārinieku Martinu Ermakoru, kura vietā pēcāk stājās čehs Vaclavs Berčiks. Galu galā izrādījās, ka viņš spēlēs kopā ar Aleksandru Samoilovu.

Samoilovs/Prištaucs šodien sāks plkst. 19.15. Viņu pirmie pretinieki būs Nikolaidiss/Nikolass (Austrālija/Brazīlija), Penninga/Luini (Nīderlande) Omans/Hellvigs (Zviedrija) un Bello/Bello (Lielbritānija).

TIEŠRAIDE

Kā jau ziņots, Samoilovs/Šmēdiņš vienojās par sadarbības turpināšanu un tēmēs uz 2024. gada Parīzes olimpiskajām spēlēm. Pasaules tūres vietā stāsies "Beach Pro Tour" - neoficiāli aprēķini liecina, ka spēcīgākajā līmenī ("Elite 16") mūsu valsti pārstāvēs Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka un Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš, kuri pēc iespējamās jaunās punktu sistēmas (trīs labākie rezultāti pēdējos četros turnīros) patlaban varētu kotēties ne zemāk par 13. vietu.

Izmantotie resursi:

     [+] [-]

, 2022-01-05 17:40, pirms 4 mēnešiem
Kas viņam ar to pļutku ir.. visu laiku *irš

     [+] [-]

, 2022-01-05 20:15, pirms 4 mēnešiem
Būs kaut kādu padlu ieēdis...