Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2889, Did:0, useCase: 3

Rostovcevs: "Tas tikai pierāda, ka nav nekādas cīņas pret dopinga lietošanu"

Krišs Upenieks

Rostovcevs: "Tas tikai pierāda, ka nav nekādas cīņas pret dopinga lietošanu"
Pāvels Rostovcevs
Foto: ITAR-TASS

Starptautiskās olimpiskā komiteja (SOK) šorīt paziņoja, ka Sporta Arbitrāžas tiesas (CAS) attaisnotie Krievijas sportisti nevarēs piedalīties Phjončhanas olimpiskajās spēlēs, par ko domas izteikuši vairāki Krievijas sporta cilvēki, kā arī SOK prezidents Tomass Bahs.

Krievijas Sporta ministrs Pāvels Kolobkovs: ''Vai SOK tagad ir mūsu ienaidnieki? Ko jūs...Mums nav ienaidnieku. SOK ir partneri, ar kuriem mēs kopīgi strādājam. Viņi olimpiskās kustības labā dara ļoti daudz. Mums ir jāturpina savstarpējs dialogs. Nedrīkst izslēgt varbūtību, ka Phjončhanā būs provokācijas mūsu sportistu virzienā.''

Marija Orlova, diskvalificētā Krievijas skeletoniste: ''Emociju vairāk nav. Neskatoties ne uz ko, mēs līdz pēdējam brīdim gatavojāmies un domājām, ka piedalīsimies olimpiskajās spēlēs. Ziņu, ka SOK mums nepiešķirs ielūgumu, saņēmu no Krasnojarskas, pēc tam jau ieslēdzu televizoru. Pārdzīvojumi atņem enerģiju, tāpēc pagaidām nemaz nesaprotu, ka nebraukšu uz olimpiskajām spēlēm. Tagad taisos uz treniņu.''

Krievijas valsts prezidenta Vladimira Putina preses sekretārs Dmitrijs Peskovs: ''Turpinām sarunas ar SOK. Darām to, lai aizsargātu Krievijas sportistu tiesības un atgrieztu taisnību. Otrs mērķis ir Krievijas sportistu dalība Phjončhanas olimpiskajās spēlēs.''

Krievijas distanču slēpošanas prezidente Jeļena Vjalbe: ''Vēl pirms kādiem četriem gadiem uzskatīju, ka SOK ir pilnībā sporta organizācijā. Tagad jau sāku par to stipri šaubīties. Esmu droša, ka pats Bahs lēmumus nepieņem. Kurš pieņem? Visticamāk, sponsori.''

Pāvels Rostovcevs, bijušais Krievijas sieviešu biatlona izlases treneris: ''Tas tikai kārtējo reizi pierāda, ka nekādas cīņas pret dopingu nav. Notiek mērķtiecīgs darbs, lai spēcīgāki Krievijas sportisti netiktu uz olimpiādi. Tas ir uzbrukums mūsu valstij. Te vairs nav runas par sportu. Tā ir tīrākā politika. No sākuma nepielaiž, tad atļauj, tad atkal neļauj braukt. Bardaks un cirks!''

Tomass Bahs, SOK prezidents: ''Mums bija jāsaglabā tas, ka katru sportistu ir jāvērtē individuāli. Tāpēc bija sportisti, kuriem atļāvām piedalīties olimpiskajās spēlēs, bet ar ļoti stingriem noteikumiem. Viņus visus vēroja neatkarīga komisija, pie tam krieviem bija jāveic par 50 procentiem vairāk testu nekā citām valstīm, lai mēs pilnībā būtu droši par to, ka viņi ir tīri. Tie sportisti, kas dosies uz olimpiskajām spēlēm, varēs mainīt Krievijas domāšanu, pierādot, ka, esot godīgiem, nekādu sankciju nav. Tagad viss ir atkarīgs no Krievijas puses, vai viņi vēlas atgriezties olimpiskajā kustībā. SOK secinājumus izdarīs pēc olimpiskajām spēlēm.''

Kopumā Krievijas delegācijai, kas uzvarēja Soču olimpisko spēļu medaļu vērtējumā, pēc apsūdzībām valsts atbalstītas dopinga programmas uzturēšanā tika atņemtas 13 no 33 iegūtajām godalgām, kas tai tobrīd kopvērtējumā lika atkrist uz ceturto vietu aiz Norvēģijas, Kanādas un ASV, taču pēc CAS lēmuma krievi atgriezušies pirmajā vietā.

SOK decembrī piesprieda diskvalifikāciju visai Krievijas Olimpiskajai komitejai, kas tai liegs piedalīties Phjončhanas olimpiskajās spēlēs. Tiesa, Krievijas sportisti varēs startēt zem neitrāla karoga, bet uz viņu formastērpiem būs uzraksts "Olympic Athlete from Russia" jeb "Olimpiskais sportists no Krievijas".

Ziemas olimpiskās spēles Phjončhanā, Dienvidkorejā, norisināsies no 9. līdz 25.februārim, sportistiem sadalot 102 medaļu komplektus 15 dažādos sporta veidos.

Izmantotie resursi:
https://www.sport-express.ru

1 2 50 komentāri
Slēpts komentārs: oxa
Slēpts komentārs: stīvais

 +22 [+] [-]

, 2018-02-05 16:03, pirms 5 gadiem
oxapirms 2 min.
Ļoti pareizi visi komentē!
Bijušās PSRS iedzīvotāji atbalsta Krieviju! Mums ir kopīga vēsture un kopīga mentalitate!

Mums kopiga ir tikkai robeža, paldies dievam!

 +19 [+] [-]

, 2018-02-05 16:05, pirms 5 gadiem
oxa rakstīja: Ļoti pareizi visi komentē!
Bijušās PSRS iedzīvotāji atbalsta Krieviju! Mums ir kopīga vēsture un kopīga mentalitate!
kam-"mums"? Ja tev ir, tad nerunā daudzskaitlī

 +14 [+] [-]

, 2018-02-05 16:06, pirms 5 gadiem
Ja jau sponsori pieņem lēmumus, tad Parašai vajadzētu būt pirmajās rindās.

 +10 [+] [-]

, 2018-02-05 16:08, pirms 5 gadiem
Aste rakstīja: kam-"mums"? Ja tev ir, tad nerunā daudzskaitlī
Mums nozīmē-oxa un viņa cērmēm.

 +12 [+] [-]

, 2018-02-05 16:09, pirms 5 gadiem
Ar Krievijas iedzīvotājiem, protams, ļoti labi var sadarboties un strādāt kopā, bet kopīgas mentalitātes mums gan, par laimi, nav. It nemaz. Tāpēc viņi pie mums nāk.

  +5 [+] [-]

, 2018-02-05 16:12, pirms 5 gadiem
NAMEJS 9999 rakstīja: Ja jau sponsori pieņem lēmumus, tad Parašai vajadzētu būt pirmajās rindās.
https://www.olympic.org/sponsors

neredzu nevienas krievu kompānijas...nejauc ar federācijām!

     [+] [-]

, 2018-02-05 16:30, pirms 5 gadiem
zaipis rakstīja: https://www.olympic.org/sponsors

neredzu nevienas krievu kompānijas...nejauc ar federācijām!
Mūsdienu pasaulē ne viss ir acīm redzams, un uz papīra uzrakstīts.

  +7 [+] [-]

, 2018-02-05 16:31, pirms 5 gadiem
Kas ir Jełena Vałve?
sportacentra klauni!

  +9 [+] [-]

, 2018-02-05 16:37, pirms 5 gadiem
Man jau šķiet, ka visvairāk RU sportistu prātus jauc paši krievu sporta funkcionāri un masu informācijas līdzekļi, kuri sportistus iebaro ar aplamu un izdomātu informāciju.
Viss kas būs attiecībā uz RU sportistiem Phjončhanas olimpiskajās spēlēs tika pateikts pērn 5. decembrī. Un viss pārējais ir pašu vateņu izdomājums.

  +6 [+] [-]

, 2018-02-05 16:45, pirms 5 gadiem
Nevienam nav garantētas automātiskas tiesības piedalīties olimpiskajās spēlēs.

Tas rakstīts Olimpiskajā hartā.

  +9 [+] [-]

, 2018-02-05 16:52, pirms 5 gadiem
čīkstuļu bars tie rašas sportisti ir

 +14 [+] [-]

, 2018-02-05 17:00, pirms 5 gadiem
Jā, lēmumus tiešām pieņem sponsori. Domāju, ka spilgts piemērs ir renes sportu federācijas, kurām galvenie sponsori ir no...

 +11 [+] [-]

, 2018-02-05 17:01, pirms 5 gadiem
Iedomājos, cik labi tagad jūtas tie krievu sportisti, kas laicīgi aiztinās uz citām valstīm.Nu kaut vai Šipuļina māsa Anastasija Kuzmina. Mierīgi biatlonē, šogad pat ļoti veiksmīgi.
Krievu sportisti paši vainīgi, ka tup melu impērijā, kur caratētiņam uzvaru vajag par katru cenu un jebkuriem līdzekļiem.

  +9 [+] [-]

, 2018-02-05 17:13, pirms 5 gadiem
Vates atkal raud oi,mudaki,nevajag ar farmāciju nodarboties,bet gan ar sportu!!! Melu impērija,saņēma ko pelnījusi!!

  +6 [+] [-]

, 2018-02-05 17:15, pirms 5 gadiem
Nabaga krieviņi un viņu radiņi latvijci.Nu kā vienai tautai var šitā neveikties.Visa pasaule ir pret viņiem, speciāli visur viņus māna, čakarē un provocē.Ienīst viņu valodu un viņu īpašo folkloru.Ļoti ļoti baidās no viņiem un tāpēc nācās ieviest terminu rusofobija.Krievijas kaimiņi un pat radniecīgās slāvu tautiņas nepietiekoši klanījās draudzīgajiem krieviem.Tik ļoti aizvainoja kristāldzidros krieviņus, ka nācās pat ar armijas palīdzību aizstāvēt savas intereses svešās zemēs.Nācija, kura uzvarēja karā, kuru pati arī izprovocēja, netiek pienācīgi novērtēta un vēl 73 gadus pēc tā beigām nelietīgās un no brīvības atbrīvotās valstiņas neturpina bučot Krievijas demokrātiski ievēlētā prezidenta rokas un kājas.Phē pasaule, phē.

  +3 [+] [-]

, 2018-02-05 17:17, pirms 5 gadiem
Aste rakstīja: Iedomājos, cik labi tagad jūtas tie krievu sportisti, kas laicīgi aiztinās uz citām valstīm.Nu kaut vai Šipuļina māsa Anastasija Kuzmina. Mierīgi biatlonē, šogad pat ļoti veiksmīgi.
Krievu sportisti paši vainīgi, ka tup melu impērijā, kur caratētiņam uzvaru vajag par katru cenu un jebkuriem līdzekļiem.
tad biija pavisam savādāki laiki , kad Kuzma pa Krieviju startēja.Lielākie ieguvēji noteikt tagadi ir Krievi kas pārstāv Koreju biatlonā.

  +9 [+] [-]

, 2018-02-05 17:18, pirms 5 gadiem
JEĻENA VJALBE, nevis Vjalve! Tikpat labi var drukāt, ka šī teksta autors ir Krišs Pupenieks...

  +3 [+] [-]

, 2018-02-05 17:19, pirms 5 gadiem
Atslēgas vārdi - cerams ka šiem krievu sportistiem mainīsies domāšana! Ja nemainīsies valstiskā mērogā, tad atseviķi sportisti, tāpat būs melnās avis kopējā ganāmpulkā.

  +1 [+] [-]

, 2018-02-05 17:25, pirms 5 gadiem
Kāds nesaprot sarkasmu vai patiesi esmu aizvainojis latvijcu svētākās jūtas - bezierunu mīlestību pret krievu radiņiem.
Slēpts komentārs: EsIrLetinsh
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +4 [+] [-]

, 2018-02-05 17:39, pirms 5 gadiem
EsIrLetinsh rakstīja: Un ja, tiesi tadus ka tevi, ari sauc par rusofobiem.
Un tādus kā tevi par rusofīliem vai putinososiem.

  -3 [+] [-]

, 2018-02-05 17:41, pirms 5 gadiem
biskaps rakstīja: Un tādus kā tevi par rusofīliem vai putinososiem.
Lai ta butu. Bet tu laikam tikai pedejo teikumu izlasiji, ja pareizi saprotu. Lidz ar to izravi no konteksta to, kas tev bija izdevigi.

  +9 [+] [-]

, 2018-02-05 17:43, pirms 5 gadiem
EsIrLetinsh rakstīja: Nu nevajag jau visu tik melnu krasot. Cik man ir nacies saskarties ar krieviem, tad parsvara par viniem neko sliktu nevaru teikt. Tadi pasi normali cilveki - gan pirti snabis kopa dzerts, gan meitas iets. Un vel jau pieminesanas verti ir ta saucamie kulturas cilveki - aktieri, muziki no musu pasu Latvijas. Kaut vai ta pati Prata vetra, kas regulari uzstajas Krievija, vai Ainars Mielavs, kurs savas dziesmas savulaik iedziedaja krievu valoda. Par Maestro Paulu nemaz nerunajot. Bet izskatas, ka tu butu ar mieru iekraut krievam pa purnu, tikai tapec ka vins ir krievs. Un ja, tiesi tadus ka tevi, ari sauc par rusofobiem.
Nu cik nabadzīgs var būt cilvēks, ja viņš nav spējīgs saprast pasmiešanos par kādu. Un jā, arī man ir paziņas krievi jau gadus 30, forši cilvēki pa vienam un kompānijā ar latviešiem, bet kad šie foršie cilvēki savācas kopā savā bariņā, tad sāk gaudot pēc citas stabules un lādēt nepateicīgos latviešus (ar pierādījumiem darba kolektīvā).Ne jau kādu konkrētu cilvēku parasti iedomājas, bet tautu kopumā.Ne jau visi protams ir vienādi, bet viņu pozīciju nosaka skaļākais viedoklis.Šajā konkrētajā gadījumā - Rostovcevs.Un tos ''nauda nesmird'' varoņus pat nepiemini.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +6 [+] [-]

, 2018-02-05 17:47, pirms 5 gadiem
Sarkanais Velns rakstīja: Bah, tu esi cūka, viena netīra cūka!

Kāpēc OS nav pielaisti tādi tīrie sportisti kā Šipuļins, piemēram??? Kāpēc krieviem jāiziet par 50% vairāk dopinga pārbaužu nekā getliņiem, jamaikiešiem, kas neskaitāmas reizes pieķerti dopingā?

boikotēju OS un aicinu to darīt arī citiem
ko tu pārdzīvo? vatēm taču būs savas Dopingspēles,putins jau apsolīja un uzvarēs tas,kura mīzeļos būs vairāk dopings un sāls
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +2 [+] [-]

, 2018-02-05 17:51, pirms 5 gadiem
Sarkanais Velns rakstīja: Bah, tu esi cūka, viena netīra cūka!

Kāpēc OS nav pielaisti tādi tīrie sportisti kā Šipuļins, piemēram??? Kāpēc krieviem jāiziet par 50% vairāk dopinga pārbaužu nekā getliņiem, jamaikiešiem, kas neskaitāmas reizes pieķerti dopingā?

boikotēju OS un aicinu to darīt arī citiem
nu Latvijas trīs sportistus jau pārbaudija Korejā vai nav lietots dopings

  +8 [+] [-]

, 2018-02-05 17:52, pirms 5 gadiem
Sarkanais Velns rakstīja: Bah, tu esi cūka, viena netīra cūka!

Kāpēc OS nav pielaisti tādi tīrie sportisti kā Šipuļins, piemēram??? Kāpēc krieviem jāiziet par 50% vairāk dopinga pārbaužu nekā getliņiem, jamaikiešiem, kas neskaitāmas reizes pieķerti dopingā?

boikotēju OS un aicinu to darīt arī citiem
atkal mētājies ar informāciju , kura nav patiesa

  +8 [+] [-]

, 2018-02-05 17:53, pirms 5 gadiem
Sarkanais Velns rakstīja: tieši pirms 100 gadiem antisemītisms bija "tikpat" nekaitīgs vārds un izsmiets kā tagad rusofobija

ar laiku naids pret ēbrejiem izvērsās mūsdienu šausminošākajā noziegumā
šobrīd Ukrainā var vērot pirmās pazīmes, kur krieviem sāk uzbrukt tikai tāpēc ka viņi ir krievi
arī Latvijā šobrīd notiek līdzīgi, pagaidām gan ne fiziski, bet valdības līmenī, kur tiek uzbrukts krievu skolām, valodai

pirms 100 gadiem nebija Izraēlas, kas spētu aizstāvēt Eiropā dzīvojošos ēbrejus, krieviem tādā ziņā veicas, jo viņiem vismaz ir Putins, kas nāks palīdzēt, ja sāks parādīties pirmās genocīda pazīmes pret krieviem Eiropā
Un tad kad 70`tajos un 80`jos krievu jaunieši speciāli vācās grupās, lai tikai noķertu kādu latvieti un viņu piekautu un pazemotu, tad viss bija normāli? Varbūt ukraiņi un latvieši, un igauņi, leiši, gruzīni, moldāvi un somi un daudzi citi ar varu un naidu iegāja krievu zemēs uzkundzēties? Krievi paši šo attieksmi ir nopelnījuši, bet viņiem jau to nesaprast.Viņi saprot tikai to, kas pašiem izdevīgi.

  +8 [+] [-]

, 2018-02-05 17:55, pirms 5 gadiem
Sarkanais Velns rakstīja: tieši pirms 100 gadiem antisemītisms bija "tikpat" nekaitīgs vārds un izsmiets kā tagad rusofobija

ar laiku naids pret ēbrejiem izvērsās mūsdienu šausminošākajā noziegumā
šobrīd Ukrainā var vērot pirmās pazīmes, kur krieviem sāk uzbrukt tikai tāpēc ka viņi ir krievi
arī Latvijā šobrīd notiek līdzīgi, pagaidām gan ne fiziski, bet valdības līmenī, kur tiek uzbrukts krievu skolām, valodai

pirms 100 gadiem nebija Izraēlas, kas spētu aizstāvēt Eiropā dzīvojošos ēbrejus, krieviem tādā ziņā veicas, jo viņiem vismaz ir Putins, kas nāks palīdzēt, ja sāks parādīties pirmās genocīda pazīmes pret krieviem Eiropā
tas ir tikai normāli , kad mācības vairs nepasniegs krievu valodā , jo nu latviešu valoda ir jāzin labāk par krievu Latvijāun punkts
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +4 [+] [-]

, 2018-02-05 18:04, pirms 5 gadiem
Sarkanais Velns rakstīja: Bah, tu esi cūka, viena netīra cūka!

Kāpēc OS nav pielaisti tādi tīrie sportisti kā Šipuļins, piemēram??? Kāpēc krieviem jāiziet par 50% vairāk dopinga pārbaužu nekā getliņiem, jamaikiešiem, kas neskaitāmas reizes pieķerti dopingā?

boikotēju OS un aicinu to darīt arī citiem
Te jau tev tam boikota aicinājumam nav auditorija un rezonanse. Pieķēdējies pie vanšu tilta un piesaki bada streiku ar nosacījumu ka prom neiesi un ēst nesāksi kamēr nebūs "taisnība" panākta....tas vismaz kkur izskanēs
1 2 50 komentāri