Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource644 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource644), Fid:2975, Did:0, useCase: 3

Pekinas olimpisko spēļu 3000 metru stafetē uzvar Nīderlandes šorttrekistes

Rolands Eliņš

Pekinas olimpisko spēļu 3000 metru stafetē uzvar Nīderlandes šorttrekistes
Nīderlandes izlases prieki. Foto: EPA/Scanpix

LETA. Pekinas ziemas olimpisko spēļu zelta medaļu šorttrekā 3000 metru stafetē svētdien izcīnīja Nīderlandes sportistes.

Nīderlandes šorttrekistes - Selma Poutsma, Suzanna Šultinga, Jara van Kerhofa un Ksandra Velcebūra - finišēja pēc četrām minūtēm un 3,409 sekundēm, kas ir jauns olimpiskais rekords.

Otrajā vietā ir Dienvidkoreja ar finiša laiku četras minūtes un 3,627. Komandā bija Čoi Minjona, Kima Alana, Lī Jubina un Seo Vimina.

Bronzas godalgu ieguva Ķīna - Cjui Čuņji, Džana Čutuna, Faņa Kesjiņa un Džana Juitina, kas finišēja pēc četrām minūtēm un 3.863 sekundēm.

Ceturtajā vietā palika Kanāda, kam seko Itālija un Polija. B finālā Krievijas Olimpiskās komitejas (ROC) un ASV komandas saņēma sodu un to rezultāts netika ieskaitīts.

Phjončhanā 3000 metru stafetē dāmām triumfēja mājinieces Dienvidkorejas šorttrekistes, otro vietu izcīnīja Itālija, bet trešās bija Nīderlandes šorttrekistes, kuras startēja B finālā, bet medaļu ieguva, jo tika diskvalificētas A fināla dalībnieces Ķīna un Kanāda.

Izmantotie resursi:
LETA

Noderīgas saites:

Pekinas OS ziņas
Latvijas olimpiskā komanda
Starti, rezultāti, tiešraides
Medaļu kopvērtējums