Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource646 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:18, Did:0, useCase: 1
Rīgas domes priekšsēdētāja pienākumu izpildītājs Oļegs Burovs. Foto: Rūta Kalmuka/f64

Nākamgad sporta pasākumu organizēšanai Rīgas dome plāno atvēlēt 1,72 miljonus eiro

LETA. Nākamgad sporta pasākumu organizēšanai Rīgas dome plāno atvēlēt 1,72 miljonus eiro, izriet no Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta 2020.gada budžeta pieprasījuma.

"SPORTACENTRS.COM" ĒTIKAS KODEKSS

SIA 4.vara ir Latvijas mediju ētikas padomes biedrs un tai ir saistošs biedrības ētikas kodekss.

Par LSPA rektoru ievēlēts profesors Juris Grants

Šodien - 4.decembrī , Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) Satversmes sapulce par LSPA rektoru ievēlējusi līdzšinējo Augstskolas zinātņu prorektoru, pedagoģijas doktoru (Dr.paed.), profesoru Juri Grantu. Satversmes sapulcē izdalīja 76 vēlēšanu biļetenus, no kuriem, atverot balsošanas urnas, par derīgiem tika atzīti 75 biļeteni. Par profesoru Juri Grantu nobalsoja 64 Satversmes sapulces balss tiesīgie dalībnieki, pret 11, viens biļetens atzīts par nederīgu.
Mairis Briedis
Foto: Vladislavs Proškins, F64

"Sporta Avīzes" jūlija numurs... sit

Sit tāpēc, ka tāds darbs – citādi ceļu uz pasaules boksa virsotni Mairim Briedim neizcīnīt, tikai sitot... Par laimi - tikai saviem pretiniekiem. "Sporta Avīzei" viņš atklāj savas panākumu formulas sastāvdaļas – uzticamākos cilvēkus, kas latviešu Rokiju pamazām veido par pasaules čempionu.
"Sporta Avīzes" februāra numurs
8

"Sporta Avīze" tagad pieejama arī digitālā versijā

Digitālais laikmets rada gan izaicinājumus, gan iespējas, kuras izmanto arī žurnāls “Sporta Avīze”, – turpmāk to iespējams lasīt ne tikai drukātā, bet arī digitālā versijā viedtālrunī un planšetdatorā jebkurā pasaules vietā.
3

''Sporta Avīzes'' novembra numurā: Porziņģis, Šķēle, Lipmans, Nitišs un citi

28. oktobris basketbola vēsturē tiks ierakstīta kā diena, kad NBA laukumā debitēja Kristaps Porziņģis. Tieši šajā dienā pie lasītājiem dodas arī jaunākais Sporta Avīzes numurs, un kuru gan citu šādā reizē drīkstētu izcelt uz vāka... KP6!
6

Septembra "Sporta Avīze": klāt basketbola svētki!

Šīs nedēļas vārda dienas gaviļnieka Žaņa Peinera un viņa svītas pavadībā esiet pazīstami – septembra "Sporta Avīze"!

"Sporta Avīze" jūlijā – ar papildu 32 maratonam veltītām lappusēm

Žurnāls "Sporta Avīze" jūlija numurs piedāvā lielo sarunu ar Latvijas futbola izlases kapteini Kaspara Gorkšu, kā arī īpašo pielikumu "Maratons", kas koncentrējas vienai no senākajām un populārākajām sporta disciplīnām.

Sportists – lamuvārds vai kompliments? Lasi aprīļa "Sporta Avīzē"

Iznācis jaunākais – aprīļa – “Sporta Avīzes” numurs, kurā kā allaž daudz saistošu tematu, interviju un viedokļu.

Iznācis "Sporta Avīzes" marta numurs

Pasaules čempionātam Daumants Dreiškens kārtīgi iesildījies, šoreiz iestumjot nevis Oskara Melbārža vadīto bobu, bet marta "Sporta Avīzes" numuru, kurš no šodienas nonācis pie lasītājiem.

Sporta preču izstāde ISPO MUNICH – iedvesma jaunajai sezonai!

Ik gadu janvāra beigās, februāra sākumā Minhenē (Vācija) notiek starptautiskā sporta preču izstāde un biznesa platforma ISPO MUNICH. 2015. gadā izstāde būs atvērta apmeklētājiem no 5. līdz 8. februārim.
1

"Sporta Avīze" iepazīstina savus lasītājus ar papildu digitālo saturu

"Sporta Avīze" kopš šī gada sākuma tiek izdota vienu reizi mēnesī. Žurnāls sastāv no trīs lieliem tematiskajiem blokiem: komentāri un sporta notikumu analīze; intervijas ar sportistiem un stāsti no viņu profesionālās ikdienas aizkulisēm; praktisko sporta padomu sadaļa gan iesācējiem, gan amatieriem.
8

Kāpēc žurnāls "Hokejs" šoreiz ir must-have sarakstā?

Sākoties jaunajai hokeja sezonai, Sporta Avīze ir nākusi klajā ar jaunāko "Hokejs" speciālizlaidumu, kas plašākam lasītāju lokam būs pieejams jau rīt, 5.septembrī. Bet jau šodien Sportacentrs.com Facebook lapā izspēlēsim piecus žurnāla eksemplārus. Žurnālu varēs iegūt arī Sporta Avīzes Twitter, FB un draigiem.lv lapu sekotāji, tā kā nepalaidiet garām tikt pie "Hokejs"!
6

"Sporta Avīzes" Tēvu dienas piedāvājums

Tuvojoties Tēva dienai 8.septembrī, žurnāls "Sporta Avīze" visiem Sportacentrs.com lasītājiem ir sagatavojis vairākas lieliskas dāvanas, ar ko iepriecināt savus tuviniekus - Sporta Avīze mēnesim vai 3 mēnešiem + kāda no 3 iecienītām grāmatām par sportu par ļoti pievilcīgu cenu.
1

Sadaļas "Sporta Avīzes intervijas" noteikumi

Sadaļas Sporta Avīzes intervijas saturu iespējams apskatīt par maksu, izmantojot dažādas apmaksas metodes. Brīdinām – šajā sadaļā atrodamās intervijas pilnībā var izlasīt arī žurnāla "Sporta Avīze" drukātajā versijā!
RTU Futbola Centra komanda ar iegūto uzvarētāju kausu!

RTU Futbola Centrs - kur-treneties.lv 2012.gada komanda

Apsveicam RTU Futbola centrs komandu ar iegūto 1. vietu, balvā saņemot, dāvānu karti 300 Ls vērtībā no sporta veikala SPORT2000, kur-treneties.lv 2012. gada komandas konkursā. Par interaktīvāko komandu sīvā konkurencē tika atzīta ARX basketbola komanda, kura saņems jaunas sporta formas no ADIDAS.
3

€300 bezmaksas pokera turnīrs no Unibet!

Ceturtdien, 9. augustā plkst. 21:00 Unibet Pokera istabā norisināsies īpašs pokera turnīrs ar €300 balvu fondu, kurā varēs piedalīties tikai Latvijas spēlētāji. Dalības maksa? Pilnīgi bez maksas!
1

Jaunmārupē notiks bērnu vasaras nometnes "Sportosim visi"

2012. gada vasarā Jaunmārupes sākumskolā notiks bērnu dienas nometne, kuras laikā bērniem tiks piedāvātas dažādas sporta nodarbības ar fiziskās sagatavotības treneriem un fizioterapeitiem, stājas problēmu diagnostika un individuālu vingrojumu programmu sastādīšana, kā arī interesanti atpūtas pasākumi, pārgājieni, lekcijas par dažādām aktuālām, vecumam atbilstošām tēmām.
Pērnās sezonas uzvarētāji "SK Spēks" futbolisti
Foto: skspeks.lv
2

Sestdien startēs Valmieras telpu futbola čempionāts

2012.gada 28.janvārī plkst. 15:30 tiks dots starts Valmieras telpu futbola jaunajai sezonai.
1

Reklāmas raksts: Svētku atlaides "City Fitness" esošajiem un topošajiem biedriem

Ir pienācis satraucošais svētku un dāvināšanas laiks! Laiks, kad katrs domā, kā iepriecināt savus tuvos. Kādas dāvanas sagādāt un ko celt svētku galdā ... Kā labāk izskatīties svētku tērpā! (...arī pēc svētkiem). Arī „City Fitness” esam padomājuši par saviem mīļajiem apmeklētājiem, tādēļ laika posmā no 19.decembra. līdz 2012.gada 8.janvārim ir samazinātas cenas abonementiem!