Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:18, Did:0, useCase: 3

Sportists – lamuvārds vai kompliments? Lasi aprīļa "Sporta Avīzē"

Sportacentrs

Iznācis jaunākais – aprīļa – “Sporta Avīzes” numurs, kurā kā allaž daudz saistošu tematu, interviju un viedokļu.

- Viņš ir vinnējis Madrides Real, Maskavas CSKA un Vācijas izlasi, bet tagad tēmē uz Rīgas pili. Mārtiņš Bondars. Profesionālais sportists, kurš pēc karjeras beigām atradis sevi politikā, – tādu pasaulē ir daudz.

- Haizivs stāsts – kā jaunais hokeja uzbrucējs Ņikita Jevpalovs kļuva par Sanhosē haizivi. Piecu gadu laikā bijušas vairākas reizes, kad varēja nolaisties rokas, tomēr viņš sakostiem zobiem virzījās pretī savam mērķim un savu arī panāca.

- Kārlis Lejnieks atklāj, ko nozīmē atrasties pa vidu starp divām tādām autoritatīvām personībām kā Juris Savickis un Ernests Gulbis. 26 gadu vecumā viņš kļuva par Latvijas Tenisa savienības ģenerālsekretāru.

- Māra Bružika kolorītā personība, zilonis latvju vieglatlētikā, ar skarbu raksturu un asu mēli.

- Otrā plāna meistari – treneri, kuri patlaban Latvijā rūpējas par elites atlētu fizisko sagatavotību. Teorija un prakse.

- Tāpat Sporta Avīze noskaidroja, kādos apstākļos karjeras vērtīgākā medaļa pārvēršas par emocionāli bezvērtīgu bleķi. Šo un vēl daudz ko citu lasiet žurnāla aprīļa numurā!