Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:18, Did:0, useCase: 3

Reklāmas raksts: Svētku atlaides "City Fitness" esošajiem un topošajiem biedriem

Sportacentrs

Ir pienācis satraucošais svētku un dāvināšanas laiks! Laiks, kad katrs domā, kā iepriecināt savus tuvos. Kādas dāvanas sagādāt un ko celt svētku galdā ... Kā labāk izskatīties svētku tērpā! (...arī pēc svētkiem). Arī „City Fitness” esam padomājuši par saviem mīļajiem apmeklētājiem, tādēļ laika posmā no 19.decembra. līdz 2012.gada 8.janvārim ir samazinātas cenas abonementiem!

Esošajiem City Fitness biedriem tiek dāvāta 12% atlaidi 1 mēneša abonementiem (Multikarte vai Multikarte Plus). Savukārt topošajiem biedriem tiek dota iespēja iestāties klubā bez abonementa aktivizēšanas maksas! Izmanto iespēju pats vai uzdāvini kādam Dāvanu kartes veidā!

Sīkāk ar akcijas noteikumiem vari iepazīties CityFitness mājaslapā.

     [+] [-]

, 2011-12-26 10:35, pirms 11 gadiem
"izdevīgi gan", jāskrien ar steigu pirkt, iestāšos bez abonementa aktivizēšanas maksas interesanti, cik tādam pakalpojumam ir pašizmaksa?
un, vai nesanāk tā, ka Ziemassvētki ir tas brīdis, kad tev nav jāmaksā par tukšu gaisu?
Vai, cik mīļi! Paldies jums, city fitness, ka jūs mūs tā lutināt :*