Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 3

"Sporta Avīzes" jūlija numurs... sit

Agris Suveizda

"Sporta Avīzes" jūlija numurs... sit
Mairis Briedis
Foto: Vladislavs Proškins, F64

Sit tāpēc, ka tāds darbs – citādi ceļu uz pasaules boksa virsotni Mairim Briedim neizcīnīt, tikai sitot... Par laimi - tikai saviem pretiniekiem. "Sporta Avīzei" viņš atklāj savas panākumu formulas sastāvdaļas – uzticamākos cilvēkus, kas latviešu Rokiju pamazām veido par pasaules čempionu.

Lielajā sarunā Latvijas basketbola izlases galvenais treneris Ainars Bagatskis atklāti runā par pieļautajām kļūdām karjerā un attiecībās un uzsver, ka “mēs vairs nedrīkstam kaut kur braukt ar domu piedalīties, mums ir jābrauc spēlēt, uzvarēt un nokļūt tur, kur vēl neesam bijuši”. Viņa vadītā komanda sestdien dodas ceļā uz Belgradu, lai mēģinātu īstenot olimpisko sapni. Ierindā arī tās uzticamais kapteinis – Lutriņu dīķa hokeja komandas vārtsargs, Popielas zvaigzne un internāta puķupodu bieds Jānis Blūms. Par viņu – jūlija numura portrets. Tepat arī neparasts stāsts par Elmāru, kurš ikdienā ir Nacionālo bruņoto spēku kapelāns, bet kopš pavasara pavisam oficiāli – arī Latvijas čempions basketbolā. Un par miljardus vērtā NBA apavu biznesa aizkulisēm, kuras rudenī sāks iepazīt arī Kristaps Porziņģis. Pie daudzsološā liepājnieka durvīm jau sastājusies rinda.

Hokeja cienītājiem noteikti ies pie sirds intervija ar Stenlija kausa ieguvēju Pitsburgas Penguins jauno talantu Teodoru Bļugeru, kā arī atmiņu lēciens 20 gadus senā vēsturē, kad kaut kur Maiami pēc gandrīz 105 sausajām minūtēm ceturtajā finālmačā sezonas izšķirošos vārtus tomēr guva Kolorado Avalanche, par NHL čempionu padarot arī Sandi Ozoliņu. Par futbolu atgādinās reiz daudzsološā Krišjāņa Vallera dramatiskais stāsts, bet handbola izlases nesenās drāmas aizkulises, paliekot dažu sekunžu attālumā no pasaules čempionāta, emocionāli restaurēs tās kapteinis Ingars Dude.

Vēl visus vilina SUP dēlis, Matulis mēra garākos degunus, Porziņģis meklē Sporta Avīzi debesīs, Latvijas labākā peldēšanas trenere saliek vasarā vitāli būtiskās nodarbes kvalitatīvākos akcentus, bet riteņbraucējs Toms Skujiņš kāpj pa rozā trepēm.

Un atceries – ja drukātais izdevums velk pie zemes tavu kabatu vai pleca somu, Sporta Avīze ir pieejama arī digitālā izpildījumā tavā viedierīcē: https://play.google.com/store/apps/... vai https://itunes.apple.com/us/app/spo...