Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:18, Did:0, useCase: 3

''Sporta Avīzes'' novembra numurā: Porziņģis, Šķēle, Lipmans, Nitišs un citi

Krišs Upenieks

28. oktobris basketbola vēsturē tiks ierakstīta kā diena, kad NBA laukumā debitēja Kristaps Porziņģis. Tieši šajā dienā pie lasītājiem dodas arī jaunākais Sporta Avīzes numurs, un kuru gan citu šādā reizē drīkstētu izcelt uz vāka... KP6!

Novembra numurā pats Kristaps atklāj, ar kādām metodēm šajos mēnešos Ņujorkas klubs gādāja par to, lai latvietis sasniegtu NBA prasībām nepieciešamo spēku un jaudu, un to, vai patiešām arī uz neatļautajiem preparātiem Ziemeļamerikas profesionālajās līgās skatās caur pirkstiem.

Lielajā sarunā – personiska intervija ar vienlaikus dievināto un nīsto Latvijas basketbola slikto zēnu Armandu Šķēli, kurš tagad gatavs atzīt: veselības savulaik bijis pārpārēm, bet galvas pietrūcis.

Smaids nerotā arī pagājušā gada Latvijas populārākā sportista Reiņa Nitiša seju. Intervijā viņa stāsts par to, kā tas ir, kad salūts izšauts, dūmi izklīst, un pāri nekā daudz vairs nepaliek.

Savukārt Andris ir vīrs, kurš savulaik pamēģināja uzlikt likmīti sporta totalizatorā. Uzlika vienu, otru, desmito, līdz attapās parādos, melos un uz ģimenes sabrukuma sliekšņa... Pētījums par to, kāds tad ir šis ārēji nekaitīgais, taču bīstamais sporta totalizatoru bizness, kas savos tīklos vilina ikvienu no mums, sporta līdzjutējiem – tevi, mani, mūsu bērnus...

Vēl novembra numurā aizkulises no sporta skauta profesijas – kā viņi meklē un atrdot jaunos verpakovskus, porziņģus un mesi. Par bēgļiem, kas ieradušies valstī negribēti un apsmieti, bet vēlāk kļuvuši par lielām zvaigznēm sporta arēnās. Stāsts par Mariana Pahara kreklu, kuru ieraugot, bijās jebkura Anglijas Premjerlīgas aizsardzības līnija, par vakaru, kad Andris Biedriņš pārsteidza NBA ar 28+21, par olimpisko BMX trasi, kurā pēc sava trešā zelta nākamvasar ies Māris Štrombergs, par... Visu tāpat neizstāstīt. Labāk steidzies pēc sava Sporta Avīzes eksemplāra un izlasi pats!

     [+] [-]

, 2015-10-28 19:28, pirms 8 gadiem
Pēc LV laika, Porziņģis debitēs 29.oktobrī!

  +1 [+] [-]

, 2015-10-28 19:54, pirms 8 gadiem
'' Labāk steidzies pēc sava Sporta Avīzes eksemplāra un izlasi pats!'' - O.K.

Bet kur šādi iepazīšanās raksti bija citus mēnešus? Esmu palaidis garām?

     [+] [-]

, 2015-10-28 21:17, pirms 8 gadiem
Izklausās labs numurs!