Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:18, Did:0, useCase: 3

"Sporta Avīzes" Tēvu dienas piedāvājums

Tuvojoties Tēva dienai 8.septembrī, žurnāls "Sporta Avīze" visiem Sportacentrs.com lasītājiem ir sagatavojis vairākas lieliskas dāvanas, ar ko iepriecināt savus tuviniekus - Sporta Avīze mēnesim vai 3 mēnešiem + kāda no 3 iecienītām grāmatām par sportu par ļoti pievilcīgu cenu.

Sporta Avīze mēnesim + grāmata "Dumpinieks ar ideāliem. Valdis Valters"* = 5.50LVL

Sporta Avīze 3 mēnešiem +  grāmata "Dumpinieks ar ideāliem. Valdis Valters" = 12.80LVL

grāmatas cena grāmatnīcās ~9LVL

Astoņdesmito gadu basketbola slavenība Valdis Valters sarakstījis grāmatu par sevi "Dumpinieks ar ideāliem". 1981.gada Eiropas čempions un turnīra labākais spēlētājs, kā arī 1982.gada pasaules čempions. Valters saka, ka sakrājis milzīgu informācijas bagāžu un ieguvis pieredzi trijās paaudzēs. Tā noteikti noderētu arī citiem. "Valters vienmēr ir bijis ideju pārpilns un labi saprot sīkumu, nieku nozīmi sev apkārt. Saprot, bet - ignorē... Viņš nav smalkmehāniķis, bet karavadonis - ar stratēģisku vērienu, kur jēga ir nevis apvāršņa līnijai, bet gan lietām, kas paslēptas tālāk. Grāmata labi atklāj to Valdi Valteru, kurš ir viens no pretrunīgākajām personībām Latvijas sportā. Laikabiedru liecības un paša atziņas veido stāstu, kas parāda talanta sarežģīto ceļu līdz virsotnēm." Armands Puče.

 

Sporta Avīze mēnesim + grāmata "37 stāsti par Kārli" = 6.50LVL

Sporta Avīze 3 mēnešiem + grāmata "37 stāsti par Kārli" = 14LVL
grāmatas cena grāmatnīcās ~10LVL

37 stāsti par Kārli ir piemineklis latviešu puisim, kurš agri atrada savu aicinājumu, spēja sasniegt savu mērķi un atstāja par sevi tik daudz labu atmiņu. Grāmatā ir daudz cilvēcīgu stāstu, kas būs interesanti gan katram kārtīgam hokeja fanam, gan arī tiem, kuri par Skrastiņu dzirdēja ziņu pārraidēs.

 



Sporta Avīze mēnesim + grāmata "Klients" = 5LVL

Sporta Avīze 3 mēnešiem + grāmata "Klients" = 12.40LVL

grāmatas cena grāmatnīcās ~6LVL

1975. gadā Rīgas „Dinamo" hokejistam Viktoram Hatuļevam labākā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda piedāvā palikt Ziemeļamerikā un šajā riskantajā operācijā iesaistās vairāku valstu specdienesti. Tiek meklētas sievietes, kas varētu fiktīvi Hatuļevu aprecēt, tiek nolīgti cilvēki, kas Rīgas krogos viņu dzirda... Hokejists ļaujas, kļūstot par vienu no savas paaudzes skandalozākajām personībām. No hokeja laukuma līdz psihoneiroloģiskajai slimnīcai, no cerības līdz cietuma kamerai. Trīsdesmit deviņu gadu vecumā viņu atrod Rīgā uz ielas mirušu... Savas dzīves nogalē, uzstādot kapakmeņus citiem, kāpēc viņš pats paliek bez piemiņas zīmes? Žurnālists Armands Puče meklē notikumu aculieciniekus un darbojošās personas. Par to pirms četrdesmit gadiem neviens nerakstīja... Autobiogrāfiska laikmeta liecība.
 

 

Dāvanas iespējams iegādāties izdevniecībā SIA "Mediju nams", Cēsu ielā 31/2, 5.stāva reklāmas daļā. Abonementus un grāmatas ir iespējams komplektēt arī pēc individuālām vēlmēm vai iegādāties atsevišķi. Zvani un piesaki savu dāvanu tūliņ pa tālruni 67886715. Abonements, ko saņemsiet izdevniecībā, ir jāaktivizē līdz 25.septembrim. Sporta Avīzes darba laiks: katru darba dienu no plkst. 9.00 līdz 17.00.

Priecīgu Tēvu dienu vēlot,
Sporta Avīze

  +2 [+] [-]

, 2013-08-30 17:00, pirms 9 gadiem
Mārketinga akcija kā māja. Ar visu cieņu pret cieņas cienīgajiem.

  +2 [+] [-]

, 2013-09-03 12:22, pirms 9 gadiem
Ko darīt ja visas šīs grāmatas jau ir?

  +4 [+] [-]

, 2013-09-03 12:39, pirms 9 gadiem
Kad būs grāmata par Cipuli?
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +1 [+] [-]

, 2013-09-03 13:36, pirms 9 gadiem
Man tikai ir neizpratne, kāpēc 21.gadsimtā to nav iespējams izdarīt onlainā, bet kautkur jābrauc vai kautkur jāzvana lai ko pieteiktu... Tas mani uzreiz atstumj no vēlmes ko darīt. Būtu ielikuši vienkārši linku ar "pirkt" un darījums jau būtu noticis. Citādi...

  +1 [+] [-]

, 2013-09-03 17:18, pirms 9 gadiem
netizu ka V.Valtera grāmata ir lasīšanas vērta!