Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:18, Did:0, useCase: 3

Septembra "Sporta Avīze": klāt basketbola svētki!

Šīs nedēļas vārda dienas gaviļnieka Žaņa Peinera un viņa svītas pavadībā esiet pazīstami – septembra "Sporta Avīze"!

Rudens klusi lavās piebeigt jau tā vārgo Latvijas vasaru, taču labā ziņa: līdz ar to klāt būs arī sen gaidītie basketbola svētki – Eiropas čempionāts Rīgā! Tā arī šā numura centrālā ass. Cilvēkstāstā par Žani Peineru – neordināru talantu un Latvijas izlases patriotu, kura dzīslās neplūst ne piles latviešu asiņu. Nu jau desmitais gads, kopš viņa sapnim par valstsvienību svītru allaž pārvilkušas problēmas ar sirdi. Varbūt beidzot šoreiz.

Lielā saruna ar Uvi Helmani – kapteini sešus gadus senai valstsvienībai, par kuru Latvijas basketbolā atceras nelabprāt. Šobrīd Uvis Liepājā aug par labu treneri un ar bažām secina – cilvēki ir pārstājuši sarunāties... Pirms drīzumā gaidāmās basketbola kaujas ar lietuviešiem atcerēsimies, kā 2001. gadā Turcijā eleganti izlingojām iedomīgos kaimiņus taisni laukā no čempionāta, un uzzīmēsim Mārtiņa Martinsona portretu. Ja nezinājāt – viņš ir cilvēks, kurš pārzina visu mūsu izlases spēlētāju prāta noslēpumus un trenerim Bagatskim liek staigāt pa nokaitētām oglēm. Tiešā nozīmē.

Vēl septembra numurā – intervija ar hokeja aizsargu Artūru Kuldu, par kuru aizvadītajā pavasarī dzirdējām – viss, šim puisim veselības likstu dēļ karjera ir beigusies, plašāks pētījums par to, kāpēc mūsdienu futbolistiem daudz labāk tīk teatralizēti kritieni un vārtīšanās zālienā nevis vīrišķīga cīņa, drīzumā gaidāmo Pasaules kausu regbijā sagaidīsim ar šās sporta spēles leģendārākās komandas All Blacks portretu, pastāstīsim par to, kā pirms 35 gadiem lēnīgie latvieši veiklajiem igauņiem zaudēja cīņā par unikālo iespēju pie sevis sarīkot olimpiskās spēles, kā arī vēl daudz ko citu.

Un ķirsītis uz deserta – iegādājoties šo numuru, tu kļūsi par pretendentu uz fantastisku balvu – apmaksātu braucienu divām personām uz Islandi ar iespēju klātienē vērot Latvijas un Islandes futbola valstsvienību maču Eiropas čempionāta kvalifikācijā. Šī ir tava lielā iespēja!
#septembranumurs

  +4 [+] [-]

, 2015-08-28 22:37, pirms 9 gadiem
LV sporta žurnālistikā neviens tā arī nespēja kvalitatīvi aizpildīt SA iepriekšējo, iknedēļas formātu.

  +3 [+] [-]

, 2015-08-28 22:57, pirms 9 gadiem
1 rakstīja: LV sporta žurnālistikā neviens tā arī nespēja kvalitatīvi aizpildīt SA iepriekšējo, iknedēļas formātu.
neviens jau arī necentās

  -3 [+] [-]

, 2015-08-28 23:20, pirms 9 gadiem
Septembra svētki - sākas Latvijas čempionāts hokejā...

  -1 [+] [-]

, 2015-08-28 23:23, pirms 9 gadiem
Paldies par numuru, prieks, ka šoreiz basketbolam pievērsta lielāka uzmanība. Peinera intervijā daudz nezināmu faktu atklājās (piemēram, ka līdz 15 gadiem bijis nepilsonis). Intervija ar Helmani jauka, bet varbūt varēja bišķīt interesantāk.
Lielisks raksts par Jaunzēlandes regbija izlasi. Tikai žēl, ka brauciens uz Islandi tiek izspēlēts starp pircējiem, nevis žurnāla abonentiem.

  -1 [+] [-]

, 2015-08-29 00:16, pirms 9 gadiem
1 rakstīja: LV sporta žurnālistikā neviens tā arī nespēja kvalitatīvi aizpildīt SA iepriekšējo, iknedēļas formātu.
Latvijas sports nevar piedāvāt neko tādu, lai šādā formātā varētu būt kvalitatīvi un interesanti materiāli.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja