Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource646 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:164, Did:0, useCase: 1
Foto: ''Rimi'' Rīgas maratons.

Atvērta reģistrācija 2023. gada ''Rimi'' Rīgas maratonam

Rimi Rīgas maratonam, kurš pirmoreiz norisināsies maija pirmajā nedēļas nogalē - 6. un 7. maijā, reģistrācija tiek atklāta gandrīz 11 mēnešus līdz pasākumam.
Foto: Ģirts Ozoliņš/F64
3

Rīgas maratonā uzvar etiopieši, Latvijas čempioni - Bērziņš un Kļučņika

''Rimi'' Rīgas maratonā uzvaras laurus plūca Etiopijas skrējēji. Vīriešu konkurencē triumfēja Deribe Robi Melka, bet starp dāmām ātrākā bija Mekurija Aberu Zenebe. Par Latvijas čempioniem maratonā kļuva Kristaps Bērziņš un Anna Kļučņika. Vīriešu pusmaratonā triumfēja Etiopijas skrējējs Abate Sikijass Misganavs. Sievietēm pusmaratonā uzvara kenijietei Beatrisei Mutajai.
"Rimi" Rīgas maratona organizators Aigars Nords (pa kreisi). Foto: Renārs Koris
3

Rīgas maratonā uz Tokijas Olimpiādi tēmēs tikai viens sportists

Jubilejas – trīsdesmitajā – Rīgas maratonā pavasarī bija paredzēts sagaidīt vairākus tūkstošus ārvalstu skrējēju, kārtējo reizi uzstādīt jaunus dalībnieku rekordus un dot atlētiem pēdējo iespēju kvalificēties Tokijas olimpiskajām spēlēm. Taču Covid-19 iesitis sāpīgu pliķi arī šī pasākuma rīkotājiem, tāpēc šajā nedēļas nogalē uz starta kopumā dosies vien ap 15 000 skrējēju, bet maratonā – nepilni 800, no kuriem tikai viens tēmēs uz olimpisko normatīvu.
Rīgas domes priekšsēdētāja pienākumu izpildītājs Oļegs Burovs. Foto: Rūta Kalmuka/f64

Nākamgad sporta pasākumu organizēšanai Rīgas dome plāno atvēlēt 1,72 miljonus eiro

LETA. Nākamgad sporta pasākumu organizēšanai Rīgas dome plāno atvēlēt 1,72 miljonus eiro, izriet no Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta 2020.gada budžeta pieprasījuma.
Zviedrijas vīriešu izlase, Eiropas čempioni
© WCF / Céline Stucki

Zviedrijas vīriešu izlase ceturto gadu pēc kārtas triumfē EČ kērlingā

Šodien ar sieviešu un vīriešu komandu finālspēlēm A divīzijā noslēdzās 42. Eiropas kērlinga čempionāts, kas no 17. līdz 25.novembrim norisinājās Šveices pilsētā Sanktgallenē. Par Eiropas čempioniem vīriešiem kļuva Zviedrijas izlase, bet sievietēm Skotijas izlase. Latvijas sieviešu un vīriešu komandas startēja B divīzijā, iegūstot attiecīgi 2. un 8.vietu.
Jeļena Prokopčuka
Publicitātes foto
18

Prokopčuka pirmā pusmaratonā, Kažemākai Rio normatīvs maratonā

Latvijas labākā skrējēja Jeļena Prokopčuka svētdien, 15. maijā, uzvarēja "Lattelecom" 26. Rīgas maratona pusmaratona skrējienā, finišējot ar rezultātu 1:16:06.
Jeļena Prokopčuka
Foto: Gints Ivuškāns/F64
19

Žolnerovičs tuvu Latvijas rekorda labojumam, pusmaratonā uzvar Girgensons un Prokopčuka

"Lattelecom" Rīgas maratonā šodien uzvaru svinēja etiopietis Haile Tolossa Bekuma, kurš distanci veica divās stundās, 12 minūtēs un 28 sekundēs.
Jeļena Prokopčuka
Foto: osaka-marathon.com

Ārsti aicina dalībniekus izvērtēt savas spējas pirms Rīgas maratona

Pirms svētdien, 17.maijā, gaidāmā Lattelecom Rīgas maratona, Neatliekamās palīdzības (NMP) dienesta mediķi aicina tās dalībniekus nopietni izvērtēt savas spējas, spēkus un veselību iecerētās distances veikšanai.

Jaunākais žurnāla «Maratons» numurs ļaus labāk sagatavoties skriešanas sezonai

Labu rezultātu sasniegšanai ikvienam skriešanas entuziastam noderīgs būs jaunais žurnāla «Maratons» numurs. Tajā atradīsiet daudz interesantas un vērtīgas informācijas – gan profesionāļu ieteikumus, gan skrējēju pieredzi.
"Lattelecom" Rīgas maratona partneri preses konferencē kopā ar "Rimi" bērnu maratona vēstniekiem
Foto: Mārtiņš Zilgalvis/F64
2

"Lattelecom" Rīgas maratons nodrošinās svētkus visas nedēļas nogales laikā

Šodien oficiālajā preses konferencē Rīgas Domē "Lattelecom" Rīgas maratona organizatori un partneri – "Lattelecom" un "Nordea banka", informēja par 2015. gada maratona jauninājumiem, ko skrējiena dalībnieki un līdzjutēji piedzīvos gatavošanās procesā un Maratona nedēļas nogalē 16.-17.maijā.

Kļūsti par žurnāla «Maratons» vāka modeli sadarbībā ar adidas

Tiek izsludināts konkurss skrienošām meitenēm – dalies pieredzē un kļūsti par žurnāla «Maratons» vāka modeli!Gatavojoties maratonu sezonai, ikvienai sievietei ir unikāla iespēja pierādīt, ka šī pozitīvā kustība – skriešana – var būt kas vairāk par laika pavadīšanu ārpus telpām.
Publicitātes foto

Lattelecom Rīgas maratona adidas skriešanas skola pulcēs vairāk nekā 400 dalībnieku

Jau trešo gadu Lattelecom Rīgas maratons ikvienam skriešanas un veselīga dzīvesveida piekritējam piedāvā unikālu iespēju apmeklēt adidas skriešanas skolu, lai apgūtu praktiskas zināšanas par skriešanu un garo distanču veikšanu. Šogad adidas skriešanas skolas darbnīcas notiks 7. februārī, 28. februārī un 28. martā. Tuvākā nodarbība 7.februārī pulcēs vairāk nekā 400 dalībnieku.

Lattelecom Rīgas maratona adidas skriešanas skola uzsāk reģistrāciju trešajai skolas sezonai

Jau trešo gadu Lattelecom Rīgas maratons ikvienam skriešanas un veselīga dzīvesveida piekritējam piedāvā unikālu iespēju apmeklēt adidas skriešanas skolu, lai apgūtu praktiskas zināšanas par skriešanu un garo distanču veikšanu. Šogad adidas skriešanas skolas darbnīcas notiks 7. februārī, 28. februārī un 28. martā un sagaidāms, ka skolu kopumā apmeklēs vairāk nekā 1000 skriešanas mīļotāju. Reģistrācija uz 7. februāra nodarbību ir sākusies!
Jeļena Prokopčuka
Foto: f64
14

Prokopčuka uzvar pusmaratonā, Žolnerovičs piektais maratonā

Sadalītas pirmās vietas "Nordea" Rīgas maratona un pusmaratona distancēs. Garākajā distancē uzvarēja japānis Ju Čiba un etiopiete Tigista Tešome Ajanu, bet pusmaratonā ātrākie bija kenijietis Ibrahims Mukunga Vakira un mājiniece Jeļena Prokopčuka.

Ieteikumi maratona dalībniekiem par piemērotu atsildīšanos pēc skrējiena

Lai sekmētu organisma atjaunošanos, Nordea Rīgas maratona dalībniekiem pēc skrējiena iesaka veikt vieglu atsildīšanos un atsvaidzināties remdenā dušā. Pasākuma organizatori aicina nenorūdītus skrējējus izvairīties no ledus austas dušas, lai neradītu nevajadzīgu stresu un papildus slodzi centrālajai nervu sistēmai.
Foto: Rimi Latvia
2

"Nordea" Rīgas maratona dalībnieki no "Rimi" saņems 8.5 tonnas ar svaigajiem augļiem

Aktīvs un sportisks dzīvesveids nav iedomājams bez veselīga uztura, tāpēc Rimi visiem Nordea Rīgas maratona dalībniekam ir sarūpējis 8.5 tonnas ar svaigajiem augļiem. Enerģijas atjaunošanai trasē dažādās vietās būs pieejama 1.5 tonna apelsīnu un viena tonna banānu. Savukārt kopumā 25 000 veselīgajās uzkodu pakās, ko skrējēji saņems pēc finiša līnijas šķērsošanas, būs pieejami vairāk nekā 6 tonnas ābolu.

Nordea Rīgas maratons jau svētdien, 18.maijā

Svētdien, 18.maijā Nordea Rīgas maratonā piedalīsies vairāk nekā 23 000 dalībnieku no 65 pasaules valstīm, dalībniekiem startējot 5km, 10km, pusmaratona un maratona distancēs. Pēdējo nedēļu pirms skrējiena organizatori iesaka veltīt atpūtai, veicot pēdējos sagatavošanās darbus un pienācīgi noskaņojoties lielākajiem Baltijas skriešanas svētkiem, apmeklējot EXPO, RIMI skrējienu bērniem un pēdējo simbolisko kop-treniņu Mežaparkā. Mediji tiek aicināti piedalīties noslēdzošajā preses konferencē 16.maijā, plkst. 12.30, kultūras vasarnīcā „Esplanāde 2014”.

Svētdien Nordea Rīgas maratona sagatavošanās treniņš Mežaparkā ar "Krastmalas sajūtu"

Svētdien, 11.maijā, aicinām uz Mežaparka īpašo maratona sagatavošanās treniņu ar DJ Tomu Grēviņu, diriģentu Intu Teterovski un virkni pārsteigumu no maratona partneru puses, lai nedēļu līdz maratonam kopā radītu 18.maija starta un Krastmalas svētku sajūtu. Kā katru svētdienu, arī šoreiz maratona treniņš sāksies plkst. 10:00 netālu no ieejas Rīgas Zooloģiskajā dārzā.

Nordea Rīgas Maratons aicina pieteikties Lattelecom komandu kausam

Reģistrē savu komandu Lattelecom komandu kausam un laimē braucienu uz Budapeštas maratonu!

Līdz Nordea Rīgas maratonam 17 dienas!

Apsveicam ar pēdējo un atbildīgāko gatavošanās posmu Nordea Rīgas maratonam. Ļoti ceram, ka treniņu process jau tuvojas finiša līnijai. Arī mēs ieslēdzam paātrinājuma režīmu saviem darbiem, jo līdz lielajiem skriešanas svētkiem vairs tikai 17 dienas. Reģistrācija pēdējai adidas skriešanas skolai jau ir sākusies, kā arī komandas, cerot uz balvām un Budapeštas maratona laimestu visai komandai, savus dalībniekus aktīvi reģistrē Lattelecom Komandu kausam, kurš šogad notiks jau otro gadu pēc kārtas.