Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:148, Did:0, useCase: 3

Tanaks kļūst par Meksikas rallija līderi

Juris Grīns
Juris Grīns

Tanaks kļūst par Meksikas rallija līderi
Ots Tanaks Meksikas rallija treniņbraucienos. Foto: Honza Fronek

Naktī uz piektdienu Meksikā startēja pasaules rallija čempionāta trešais posms. Braucējiem divreiz bija jāaizvada superspeciālais ātrumposms Gvanahvato pilsētas ielās.

Ātrumposma garums bija tikai 1.12 kilometri un abas reizes ātrāko rezultātu uzrādīja igauņu pilota Ota Tanaka ekipāža ar “Ford Puma Rally1” automašīnu. Pirms sacensību pirmās pilnās dienas viņš ir 1.7 sekundes priekšā pērnās sezonas WRC čempionam Kallem Rovanperam, bet 2.2 sekundes zaudē Esapeka Lapi.

Meksikā tiks aizvadīts pirmais grants rallijs šosezon. Uz WRC trešo posmu kā sezonas līderis ieradies Tanaks, līdz ar to tieši “M-Sport Ford” komandas braucējam trasē piektdienas ātrumposmos būs jādodas pirmajam un jātīra ceļi no liekās grants.

WRC2 kategorijā abos ātrumposmos uzvarēja pērnās sezonas čempions Emils Lindholms. Viņa tuvākie sekotāji pašlaik ir Gass Grīnsmits un Kajetans Kajetanovičs, kamēr Olivers Solbergs ieņem ceturto pozīciju.

Piektdien tiks veikti astoņi ātrumposmi, bet sacensības turpināsies sestdien un svētdien.

Meksikas rallija rezultāti pēc 2. ātrumposma:

Izmantotie resursi:
4rati.lv