Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:376, Did:0, useCase: 0

Atbrīvojis vietu Jonasam, itālis Montičelli kļūst par "Kawasaki" rūpnīcas braucēju

Juris Grīns
Juris Grīns

Atbrīvojis vietu Jonasam, itālis Montičelli kļūst par "Kawasaki" rūpnīcas braucēju
Ivo Montičelli. Foto: Kawasaki Racing Team MXGP

Itāļu motosportists Ivo Montičelli, kurš pagājušajā gadā pārstāvēja "GasGas" vienību, noslēdzis līgumu par nākamās MXGP sezonas aizvadīšanu startēšanu "Kawasaki" rūpnīcas komandā. Kā zināms, šogad "GasGas" krāsas pasaules motokrosa čempionātā aizstāvēs latvietis Pauls Jonass.

26 gadus vecajam Montičelli šī būs jau desmitā sezona pasaules motokrosa čempionātā un ceturtā MXGP klasē. Savā pirmajā MXGP sezonā 2018. gadā itālis pārstāvēja "I-Fly JK Yamaha" komandu, vairāk cīnījās otrajā desmitniekā un kopvērtējumā ieņēma 23. pozīciju, taču, kad 2019. gadā kļuva par "Standing Construct KTM" vienības braucēju, jau izcēlās ar finišiem vadošajā pieciniekā un sezonu pabeidza vienpadsmitais.

Pērn "Standing Constructor" kļuva par oficiālo "GasGas" rūpnīcas komandu, bet Montičelli turpināja tajā startēt. Neskatoties uz to, ka nācās pastāvīgi cīnīties ar ceļgala savainojumu, viņš regulāri izcīnīja punktus, vairākas reizes finišēja pirmajā desmitniekā, bet kopvērtējumā ierindojās 15. pozīcijā.

No šī gada Montičelli būs spēcīgā Romēna Fevra pārinieks "Monster Energy Kawasaki Racing Team" sastāvā. Komandu ir atstājis Kelmēns Desāls, kurš savu karjeru pasaules čempionātā noslēdzis, un Montičelli šogad stāsies viņa vietā. Izredzes uz augstiem rezultātiem itāļu motosportistam lielas - pērn Fevrs ierindojās ceturtajā vietā kopvērtējumā, uzvarot arī divās sacīkstēs, bet Desāls bija septītais.

Uzreiz pēc aizvadītās sezonas beigām Montičelli tika veikta operācija, bet šobrīd viņš gatavs sākt treniņus. Gan viņu, gan Fevru trenēs franču speciālists Žakijs Vimons, kurš 1986. gadā kļuva par pasaules motokrosa čempionu 250cc klasē.

Izmantotie resursi:
GateDrop.com - Get the jump on Motocross &...

  +1 [+] [-]

, 2021-01-21 12:38, pirms 3 mēnešiem
Domāju, ka nekļūdīšos, ja teikšu, ka šis ir viens no sportistiem, kas nopērk vietu komandā........

     [+] [-]

, 2021-01-27 13:25, pirms 3 mēnešiem
zumm-zumm rakstīja: Domāju, ka nekļūdīšos, ja teikšu, ka šis ir viens no sportistiem, kas nopērk vietu komandā........
Jā priekš Kawasaki braucējs paknaps..