Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:129, Did:0, useCase: 0

F1 čempions Hamiltons publiski atzīstas, ka ir reperis XDNA

Juris Grīns
Juris Grīns

F1 čempions Hamiltons publiski atzīstas, ka ir reperis XDNA
Lūiss Hamiltons. Foto: Daily Mail

Seškārtējais "Formula 1" pasaules čempions Lūiss Hamiltons atzinis, ka patiešām ir reperis ar segvārdu XDNA, par ko tika baumots jau vairākus gadus.

2018. gada vasarā dziedātāja Kristīna Agilera laida klajā dziesmu ar nosaukumu "Pipe", un tajā bija dzirdama arī kāda tobrīd vēl nezināma repa izpildītāja XDNA balss. Ātri uzvirmoja baumas, ka tas ir neviens cits kā Hamiltons, taču līdz pat šim brīdim neviens par to nevarēja būt īsti drošs.

Hamiltons ar mūzikas radīšanu nodarbojas jau aptuveni desmit gadus, neslēpjot, ka tā ir viena no viņa lielākajām sirdslietām, taču nekad šajā jomā nav izmantojis savu īsto vārdu.

Tagad sociālajos tīklos Hamiltons beidzot atzinies: "Šī neticami brīnišķīgā un talantīgā personība mani uzrunāja un piedāvāja piedalīties albuma tapšanā, par ko biju tik ļoti sajūsmā, ka nolēmu izmantot šādu iespēju. Man bija divas stundas, lai uzrakstītu īsu tekstu un iedziedātu to. Mans mērķis bija publicēties ar citu vārdu, lai cilvēki vispirms dzirdētu mūziku un tikai tad uzzinātu, ka tas esmu es, bet viss nenostrādāja tā, kā bija plānots. Es atteicos atzīt, ka tas esmu es, pats nezinu, kāpēc - varbūt nedrošība, bailes, pārdomāšana, kas, domāju, dažkārt piemeklē daudzus cilvēkus. Gribu pateikt, ka XDNA esmu es."

"Renault" pilots Rikjardo izdzird XNDA dziesmu:

     [+] [-]

, 2020-07-30 13:49, pirms 9 mēnešiem
diez vai tādu hui*ju vispār kāds zin!