Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:129, Did:0, useCase: 0

Mazepins: "Es biju pirmais, kurš uzzināja par Šūmahera traģēdiju"

Juris Grīns
Juris Grīns

Mazepins: "Es biju pirmais, kurš uzzināja par Šūmahera traģēdiju"
Ņikita Mazepins un Miks Šūmahers. Foto: Motorsport.com

Krievu autosportists Ņikita Mazepins atklājis, ka savulaik viņš un viņa ģimene bijuši pirmie, kuri uzzinājuši par Mihaela Šūmahera negadījumu kalnu slēpošanas laikā. Šobrīd Ņikita startē vienā komandā ar leģendārā braucēja dēlu Miku Šūmaheru.

Lai gan publiski tiek atspoguļots, ka abu "Haas" vienības pilotu starpā šogad valda visai saspringta gaisotne un abi sportisti arī piedzīvojuši vairākas sadursmes, Mazepins intervijā Krievijas presē stāsta, ka patiesībā ar Šūmaheru ģimeni viņam ir visai tuvas saiknes. Ar Miku abi savulaik spraigi cīnījušies arī kartinga trasēs, kur arī piedzīvotas saķeršanās trasē, tāpat viņš par notikušo ar Mihaelu Šūmaheru Francijas Alpos uzzinājis uzreiz pēc viņa kritiena, jo tobrīd atradies blakus kūrortā.

"Mēs bijām pirmie, kas par to uzzināja," saka 22 gadus vecais Mazepins. "Es piezvanīju Mikam un novēlēju, lai viņa tēvs ātrāk atveseļotos. Pēc tam nedēļu vēlāk ziemas sezonā redzēju viņu Itālijā. Mani izbrīnīja tas, cik profesionāli viņš tika galā ar situāciju, kas bija notikusi, turklāt jau tik agrā vecumā."

Krievu miljardiera Dmitrija Mazepina dēls atceras, ka pirmo reizi ar Mihaelu ticies 11 gadu vecumā.

"Tobrīd es vēl neko nesapratu to tā, ko viņš šajā sportā ir paveicis," atzīst Ņikita. "Man viņš bija vienkārši slavens sacīkšu braucējs. Mēs izrādījām cieņu viens otram. Viņš ir fantastiska persona un, pavisam noteikti, paraugs man."

Mazepins arī atzīst, ka viņa vienīgais mērķis šogad ir pārspēt Miku Šūmaheru: "Komanda ir sagatavojusies noslēgt sezonu pēdējā vietā, tādēļ nav būtiski, kurš no braucējiem ir divdesmitais, kurš - deviņpadsmitais. Bet, ņemot vērā manus mērķus "Formulā 1" un to, ka gribu darīt visu par simts procentiem, pārspēt viņu man ir ļoti svarīgi. Komandai tas, protams, nepatīk."

Izmantotie resursi:
grandpx.com

  -3 [+] [-]

, 2021-10-29 20:49, pirms 3 mēnešiem
Mazepins: Visi domā, ka Mihails ieskrēja kokā. Patiesībā tas koks bija mana galva. Es biju apstājies pie eglītes, lai, jūs saprotat, un pēkšņi ne no kurienes manī ietriecas vecais Šūmahers. Es viņam saku - čau, vecais, ja gribi manu autogrāfu, vienkārši uzprasi, bet viņš neatbild. Tad es viņu iecēlu savā helikopterā un aizvedu uz slimnīcu.

     [+] [-]

, 2021-10-30 08:08, pirms 3 mēnešiem
Utainaa ivana murgi!