Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:129, Did:0, useCase: 0

Hamiltons ziedo miljonus atstumtajiem

Juris Grīns
Juris Grīns

Hamiltons ziedo miljonus atstumtajiem
Foto: Motorsport.com

Septiņkārtējais "Formula 1" pasaules čempions Lūiss Hamiltons ziedojis aptuveni 24 miljonus eiro paša izveidotajam fondam "Mission 44", kura mērķis ir palīdzēt sabiedrībā atstumtiem cilvēkiem.

Labdarības fonds "Mission 44" izveidots, lai palīdzētu sasniegt iecerētās ambīcijas jauniešiem no tām sociālajām grupām, kas sabiedrībā netiek pietiekami novērtētas. Šiem cilvēkiem tiks rastas papildus iespējas izglītoties un atrast darbu.

"Jau 15 gadus es esmu tikai viens no dažiem tumšādainajiem cilvēkiem, kas strādā F1 čempionātā," uzsver Hamiltons.

Tikmēr "parastajā" sabiedrībā viņa dzimtenē Apvienotajā Karalistē pastāv lielas sociālās problēmas, jo daudziem jauniešiem ar tumšu ādas krāsu pēc skolas beigšanas ir grūti atrast darbu. Ar "Mission 44" palīdzību Hamiltons cer mazināt šo nevienlīdzību.

"Savas dzīves agrīnajā posmā es pats personīgi pieredzēju, ko nozīmē tas, kā nākšana no šādas sabiedrībā nenovērtētas cilvēku grupas var ietekmēt nākotni, lai gan man paveicās un, pateicoties dotajām iespējām un atbalstam, es spēju to visu pārvarēt," skaidro sportists. "Gribu panākt, lai arī citiem jauniešiem no līdzīgām sociālajām grupām būtu iespēja paveikt to pašu."

Šī nebūt nav pirmā reize, kad Hamiltons ziedojis naudu labdarībai. Šī gada sākumā viņš atvēlēja 420 tūkstošus eiro, lai palīdzētu cīņā ar mežu un krūmāju ugunsgrēkiem, kas bija pārņēmuši Austrāliju. Jāpiemin, ka sportista ienākumi tiek lēsti ap 70 miljoniem eiro gadā."

Izmantotie resursi:
The fastest and most complete Formula 1 news blog!

  +1 [+] [-]

, 2021-07-29 21:51, pirms 2 mēnešiem
zobi, plaukstas, pēdas un saimnieks….njaaa

     [+] [-]

, 2021-07-29 22:22, pirms 2 mēnešiem
Oskaritto69 rakstīja: zobi, plaukstas, pēdas un saimnieks….njaaa
tulit saskries visi anti rasisti
bet nevaru Tev nepiekrist

     [+] [-]

, 2021-07-30 01:45, pirms 2 mēnešiem
Pārskaita sev!!!