Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:129, Did:0, useCase: 3

Raikonens atgriezīsies sacīkstēs

Juris Grīns
Juris Grīns

Raikonens atgriezīsies sacīkstēs
Kimi Raikonens. Foto: nascar.com

F1 karjeru beigušais autosportists Kimi Raikonens paziņojis, ka šovasar atkal piedalīsies sacīkstēs, vasaras otrajā pusē aizvadot NASCAR "Cup Series" čempionāta posmu.

Pēc pērnās sezonas Raikonens teica ardievas F1 čempionātam, kurā visticamāk vairs neatgriezīsies nekad. Tāpat viņš atteicās apgalvot, ka vēl jebkad vispār būs redzams trasē. Tagad kļuvis zināms, ka daudzu fanu iemīļoto braucēju trasē vēl redzēsim, turklāt jau šogad.

21. augustā Raikonens piedalīsies NASCAR augstākās līgas sacensībās Votkinsglenas trasē. Raikonens piedalīsies vienā no retajiem posmiem, kas netiek aizvadīts ovāla trasē.

Somu pilots vienojies ar "Trackhouse Racing" vienību un startēs ar "Chevrolet Camaro ZL1", bet viņa komandas biedri būs Daniels Svaress un Ross Česteins.

"Man vienmēr ir paticis izbaudīt laiku Amerikā, kad esmu tur startējis," saka Raikonens. "Ceru uz labām sacīkstēm un kārtīgu jautrību. Šī man būs jauna mašīna, un tajā trasē es arī nekad neesmu braucis. Bet esmu drošs, ka tiksim galā. Bija iespēja aizvadīt vairākus posmus, bet tas būtu pārāk sasteigti visām iesaistītajām pusēm. Izlēmām nogaidīt līdz šīm sacīkstēm, lai varētu kārtīgi sagatavotos. Neviens nezina, kāds būs iznākums, bet es izdarīšu visu, ko varu. Kas būs pēc tam? Es nezinu. Neviens nezina. Mēģināšu aizvadīt labas sacīkstes un tad redzēsim, ko nesīs nākotne. Nekādu citu plānu man nav."

2011. gadā Raikonens aizvadīja pa viena posmam NASCAR otrajā un trešajā spēcīgākajā līgā, bet šī viņam būs debija "Cup Series".

Izmantotie resursi:
Autosport - Formula 1, MotoGP and motorsport...