Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:129, Did:0, useCase: 0

Peress: "Ir grūti būt Verstapena komandas biedram"

Juris Grīns
Juris Grīns

Peress: "Ir grūti būt Verstapena komandas biedram"
Makss Verstapens un Serhio Peress. Foto: Red Bull Racing

Serhio Peress atzinis, ka, būt par komandas biedru Maksam Verstapenam, ir ļoti grūts uzdevums, tāpat meksikānis nespēja atbildēt uz jautājumu, kādas ir F1 titula pretendenta vājās vietas.

31 gadu vecais Peress "Red Bull" komandai pievienojās pirms šīs sezonas, taču, līdzīgi kā viņa priekšgājēji Alekss Albons un Pjērs Gaslī, snieguma ziņā nespēj turēt holandiešu talantam līdzi. Verstapens šogad izcīnījis septiņas uzvaras un kopumā 12 reizes kāpis uz pjedestāla, kas viņam ar sešu punktu pārsvaru pār Lūisu Hamiltonu ļauj ierindoties pirmajā vietā sezonas kopvērtējumā, kamēr Peresa kontā tikai viena uzvara un trīs pjedestāli, kā rezultātā sportists ir piektais.

"Nav viegli būt Maksa komandas biedram," neslēpj Peress. "Viņa sniegums ir patiešām ļoti augstā līmenī. Ja godīgi, domāju, ka līdz šim viņš ir šīs sezonas labākais braucējs. Manuprāt, viņš ir pieļāvis mazāk kļūdas nekā jebkurš cits pilots, viņam visu izdevies salikt kopā ļoti augstā līmenī. Sezona gan ir gara un vēl redzēsim, kas notiks tālāk. Pagaidām es jūtos ļoti pozitīvi pārsteigts par to, kādu augsta līmeņa sniegumu bez kļūdām viņš demonstrē."

Iepriekš savā karjerā, pārstāvot "Racing Point" (pirms tam tā bija zināma kā "Force India") komandu, Peress visbiežāk varēja sevi saukt par tās līderi, sevišķi labu sezonu aizvadot pērn, kad arī uzvarēja vienā posmā, bet kopvērtējumā ieņēma augsto ceturto vietu.

Jautāts par to, kādas ir Verstapena, kā sacīkšu pilota, vājās vietas, Peress atzina: "Man par to ir jāpadomā. Man nekas tāds nenāk prātā. Neko tādu es nespēju izcelt."

Arī Verstapenam par Peresu sakāms tikai labs.

"Protams, es viņu pazinu jau pirms šīs sezonas, bet ne kā komandas biedru, un tas vienmēr ir mazliet citādi," saka Verstapens. "Līdz šim mūsu sadarbība bijusi lieliska. Es labprāt gribu, lai arī turpmāk viņš ir mans pārinieks, jo viņš ir lielisks komandas biedrs. Kopā mēs arī varam jautri pavadīt laiku. Ne vienmēr mums jārunā tikai par mašīnām, regulējumiem un tādām lietām."

Izmantotie resursi:
GPFans - The world's fastest-growing...