Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:129, Did:0, useCase: 0

Medijs: Pēc sarunas ar komandu Leklēram sākušās veselības problēmas

Juris Grīns
Juris Grīns

Medijs: Pēc sarunas ar komandu Leklēram sākušās veselības problēmas
Šarls Leklērs. Foto: Scuderia Ferrari

Pagājušajā F1 posmā, kas iepriekšējās nedēļas nogalē norisinājās Itālijā, treniņbraucienu laikā veselības problēmas piemeklēja Šarlu Leklēru. Itālijas prese raksta, ka tās sākušās pēc ļoti nepatīkamas sarunas ar "Ferrari" komandas vadību.

Piektdien treniņsesijā Leklērs komandai pa radio ziņoja: "Man jābrauc boksos. Sīkāk šeit nevaru paskaidrot."

Pēc tam Leklērs bija redzams dodoties uz medicīnas centru, ko drīz pēc tam atstāja, piedaloties visās pārējās nedēļas nogales sesijās un svētdien sacensībās izcīnot ceturto vietu. "Ferrari" puse mqedijiem skaidroja, ka sportists vienkārši sajuties "mazliet nevesels", bet itāļu žurnālisti centās noskaidrot vairāk.

Portāls "f1sport.it" vēsta, ka viss sācies dažas stundas iepriekš, kad 23 gadus vecajam Leklēram bijusi "smaga vārdu apmaiņa" ar savas komandas vadītāju Matiju Binotto, iesaistījies pat sportista menedžeris Nikolā Tods. Atsaucoties uz publikāciju, "sliktu dūšu un galvassāpes pilotam izraisījusi spriedze un dusmas, kas bija sakrājušās iepriekšējās stundās".

Binotto informējis Leklēru, ka komanda pieņēmusi lēmumu koncentrēties uz Karlosa Sainsa ieguldījumu tehnikas attīstīšanā, jo viņa paveiktais darbs un atdeve šajā jomā esot vērtīgāka. Rezultātu ziņā gan Leklērs ir nedaudz priekšā, arī Moncas trasē Sainss finišēja divas pozīcijas zemāk, sestajā vietā. Kopvērtējumā Leklērs ar 104 punktiem ir sestais, bet Sainss ar 97.5 punktiem ieņem septīto vietu. Leklēra kontā šogad viens pjedestāls par otro vietu Silverstounā, bet Sainss guva otro vietu Monako un trešo vietu Ungārijā.

""Ferrari" ir kaut kas unikāls," tiek citēts Binotto. "Svarīgākais ir saprast, ka mēs esam unikāla ģimene, unikāls fenomens. Es vienmēr saku saviem puišiem: svarīgāk par uzvarām ir tas, ka esam "Ferrari", jo uzvaras ir tikai sekas tam, ka esam "Ferrari". Es gribu uzsvērt Žila Vilnēva piemēru. Viņš bija fantastisks pilots, kurš tomēr izcīnīja salīdzinoši maz uzvaras, bet tajā pašā laikā viņa attieksmei, braukšanas stilam un aizrautībai bija milzīga ietekme."

Izmantotie resursi:
grandpx.news