Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:129, Did:0, useCase: 0

Komanda piespiedusi F1 pilotu Cunodu pārcelties uz Itāliju

Juris Grīns
Juris Grīns

Komanda piespiedusi F1 pilotu Cunodu pārcelties uz Itāliju
Juki Cunoda. Foto: Scuderia AlphaTauri

"AlphaTauri" komandas vadība, vēloties pakļaut savu pilotu Juki Cunodu lielākai kontrolei, piespieduši viņu pārcelties no Anglijas uz dzīvi Itālijā.

Pēc lieliskām debijas sacīkstēm Bahreinā, kur debijas reizē tika izcīnīti punkti, Cunodas sniegums nākamajās sacīkstēs bija krietni nepārliecinošāks. "AlphaTauri" vadība arī publiski neslēpa, ka japāņu autosportists ir pārāk nedisciplinēts, bet tagad atradusi veidu, kā Cunodam likt "savākties".

Šobrīd viņš apmeties uz dzīvi netālu no komandas bāzes Faencā, un katru dienu dzīvo pēc strikta grafika.

"Viņi izlēma, ka man jāpārceļas uz Itāliju," stāsta Cunoda. "Viņi grib, lai es vairāk varētu kontaktēties ar inženieriem, biežāk būtu rūpnīcā un būtu vairāk iespēju apspriest mašīnu. Patiesībā es jau sezonas sākumā prasīju "Red Bull", vai nebūtu iespēja pārcelties uz Itāliju, taču toreiz viņi teica nē. Tagad varu vairāk laika būt kopā ar komandu un Itālijā arī visādi citādi man patīk vairāk. Ēdiens tur ir jauks un arī laikapstākļi daudz labāki."

Cunoda uz Itāliju devies uzreiz pēc sacīkstēm Monako, bet komandas boss Francs Tosts viņam uzreiz iedevis sastādītu dienas grafiku.

"Tagad no 9:00 līdz 11:00 rītā man jātrenējas sporta zālē - iepriekš tā nebija," atklāj 21 gadu vecais pilots. "No 11:00 līdz 12:30 ir tikšanās ar inženieriem, pusdienas un arī angļu valodas nodarbības, jo šajā valodā nerunāju perfekti. No 15:00 līdz 16:30 atkal ir darbs ar inženieriem, bet no 16:30 līdz 18:00 smags treniņš sporta zālē. Tagad tur pavadu daudz vairāk laika nekā līdz šim. Ceru, ka gada beigās nebūšu kā kultūrists, bet tad jau redzēsim."

Azerbaidžānas posmā Cunoda sasniedza savu līdz šim labāko rezultātu "Formulā 1", finišējot septītajā vietā.

Izmantotie resursi:
GRAND PRIX 247 | F1 news all the time