Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:129, Did:0, useCase: 3

Hamiltons atzīstas, ka melojis par pīrsingiem

Juris Grīns
Juris Grīns

Hamiltons atzīstas, ka melojis par pīrsingiem
Lūiss Hamiltons. Foto: motorsport.com

Pirms kāda laika "Formulā 1" tika strikti aizliegts braukšanas laikā pilotiem izmantot rotaslietas un pīrsingus. Lūiss Hamiltons toreiz bravūrīgi stāstīja, ka netaisās ņemt ārā visus pīrsingus, taču tagad atzinies, ka ir melojis.

Pirms kāda laika Starptautiskās Automobiļu federācijas (FIA) prezidenta amatā stājās Mohameds ben Sulajems. Jaunais prezidents izmantoja sev doto varu un brīdināja F1 pilotus, ka turpmāk tiks rūpīgi pieskatīts, lai neviens no viņiem, drošības nolūkos, neizbrauktu trasē ar gredzeniem, ķēdītēm, auskariem, pīrsingiem vai citām rotaslietām. Vispirms sportisti tika brīdināti un noteikts arī, kad tiks sāktas reālas pārbaudes un pārkāpumu gadījumā piešķirti sodi.

"Tas ir gandrīz kā solis atpakaļ, mums būtu jākoncentrējas uz svarīgākām lietām un problēmām," komentējot FIA aktivitātes, toreiz teica Hamiltons. Britu pilots arī sacīja, ka viņam auskars un pīrsings degunā, ko tā vienkārši izņemt nevar, tāpat viņš atklāja, ka nēsā pīrsingu intīmās ķermeņa vietās. Tagad pilots atzinies, ka melojis par to visu.

"Cilvēkiem patīk varas spēks," komentējot Ben Sulajema veiktos soļus, intervijā "Vanity Fair" teica septiņkārtējais F1 čempions. "Kopš biju mazs puika, noteiktumi... man nekad nav paticis, ja kāds man saka, kā ir jādara. Es vienkārši gribēju pastrīdēties. Man nekur nav nekādu citu pīrsingu. Bet man patīk, kad sākas visas tās runas, "velns, viņam arī olās ir pīrsingi?"."

Hamiltons arī uzskata, ka visas šīs FIA aktivitātes bija rīcība, kas vērsta tieši pret viņu: "Es domāju, ka jā, jo esmu šeit vienīgais, kurš nēsā rotaslietas."

Izmantotie resursi:
Latest Formula 1 Breaking News - Grandprix.com

  -1 [+] [-]

, 2022-08-10 12:20, pirms 2 mēnešiem
nevar nekādi cilvēks izaugt no padsmitnieku vecuma

     [+] [-]

, 2022-08-10 17:26, pirms 2 mēnešiem
Tad jau gaļu arī ēd pa kluso.

     [+] [-]

, 2022-08-10 23:17, pirms 2 mēnešiem
Kaut kas viņam tur brīžam iet uz īso smadzenēs. It kā vienmēr pozicionē sevi kā baigi nopietno čali, bet tai pat laikā šitādas stulbības runā...un pēc tam atkal uzmetīs lūpu, ka viņa teikto neviens neņem pa pilnu...