Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:129, Did:0, useCase: 3

Bergers: "Uz "Ferrari" vadītāja pleciem gulstas pārāk liela atbildība"

Juris Grīns
Juris Grīns

Bergers: "Uz "Ferrari" vadītāja pleciem gulstas pārāk liela atbildība"
Matija Binoto. Foto: Scuderia Ferrari

Kādreizējais "Ferrari" pilots un tagadējais DTM čempionāta vadītājs Gerhards Bergers uzskata, ka uz Matijas Binoto pleciem pašlaik gulstas pārāk liela atbildības nasta, ko vajadzētu pārdalīt starp vairākiem vadītājiem.

"Ferrari" šo sezonu uzsāka lieliski, jo beidzot bija izdevies radīt konkurētspējīgu auto. Šarls Leklērs izcīnīja vairākas uzvaras un vienubrīd jau bija izveidojis pieklājīgu pārsvaru pār "Red Bull" pilotu Maksu Verstapenu. Diemžēl sekoja tehniskas problēmas, kļūdas pitstopos un nepareizas stratēģijas, kas faktiski izslēdza Leklēru un "Ferrari" no cīņas par pirmo vietu pilotu ieskaitē un Konstruktoru kausā.

Bergers, kurš komandu pārstāvēja pagājušā gadsimta astoņdesmitajos un deviņdesmitajos gados, uzskata, ka uz "Ferrari" bosa Binoto pleciem ir uzlikts pārāk daudz.

"Ir vajadzīgs vairāk par diviem pleciem, lai šī nasta būtu saprātīgi sadalīta," intervijā ziņu aģentūrai APA izteicies 63 gadus vecais Bergers. "Tā tas ir piemēram "Red Bull" komandā ar Kristianu Horneru, Helmutu Marko un Adrianu Ņūviju. Tāpat ir "Mercedes" komandā. "Ferrari" ir gājuši savu ceļu."

Bieži arī izskanējušas runas, ka Binoto savs amats būtu jāpamet, ņemot vērā to, cik daudz kļūdas komanda šogad ir paveikusi. Bergers domā citādi.

"Binoto savu darbu dara teicami," viņš saka. "Viņš uztaisīja mašīnu, kad pirms tam ilgu laiku nebija konkurētspējīga. Viņš pārvērta šo komandu par superātru un konkurējošu. Viņš ir labs vadītājs, bet daļu no savas atbildības viņam vajadzētu nodot citiem labiem speciālistiem."

Visas F1 tiešraides šosezon skaties Viaplay platformā.

Izmantotie resursi:
Formula 1 News & Updates Grandpx.news